TV+ Pro mu yoksa Mi Box S mi?

Riduigu

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell TV+ Pro ve Xiaomi Mi Box S arasında kaldım. TV+ ready kullanan birisiyim ancak TV+ uygulaması Play Store da bulunuyor bu yüzden TV+ Pro almama gerek yok gibi düşündüm ancak performans olarak daha iyi diyorlar hangisini önerirsiniz? Genellikle Disney+ ve Netflix içerikleri izleniyor evde TV+ fazla izlenmiyor.

1694034926110.png

1694034952624.png

Turkcell TV+ Pro ve Xiaomi Mi Box S arasında kaldım. TV+ ready kullanan birisiyim ancak TV+ uygulaması Play Store da bulunuyor bu yüzden TV+ Pro almama gerek yok gibi düşündüm ancak performans olarak daha iyi diyorlar hangisini önerirsiniz? Genellikle Disney+ ve Netflix içerikleri izleniyor evde TV+ fazla izlenmiyor.

Eki Görüntüle 1934694

Eki Görüntüle 1934697

Bize TV+ bedavaya yollamışlardı. Takmadık televizyona bile. Çöpteki kedi bile uğraşmaz o aletle. Mi Box güzeldir.

Eki Görüntüle 1934694

Eki Görüntüle 1934697

Bende Mi Stick var o bile yetiyor Mi Box al Türk firmalarından uzak dur nerede üretildikleri belli değil.

Bize TV+ bedavaya yollamışlardı. Takmadık televizyona bile. Çöpteki kedi bile uğraşmaz o aletle. Mi Box güzeldir.

TV+ Pro cihazıda Android bende bir Android TV+Ready daha var.

Bende Mi Stick var o bile yetiyor Mi Box al Türk firmalarından uzak dur nerede üretildikleri belli değil.

TV+ Ready cihazlarından mennunum açıkçası ancak Türk firması değil de Türk malından uzak durmak lazım çalıyorlar genellikle ancak bu ürünler ürettiliyor başkasına TV+ Ready i hatırlamıyorum ancak ismini bilmediğim bir firmaya aitti.

Ben olsam Mi Box S alırdım, şu an wzone Android box kullanıyorum uydu tuner olduğu için.

Mi Box S'i hemen al sonra öde ile alacağım yoksa Google chromecast almayı planlıyordum.

Mi Stick 4K son model onun incelemesine bakmıştım bayağı geliştirmişler normal stick e göre.
2 adet lazım olacaksa Mi Stick 4 k alabilirsiniz bütçe imkanına göre hocam.

Geri
Yukarı