TV ve tablet modemle uyumsuz olabilir mi?

memoe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır yaşadığım bir sorun var, Superonline fiber kullanıyorum 2012 de bağladı ve modem hiç değiştirmedim modem Huawei hg253.
Tabletten Online oyunlarda oyuna girince 1-2 dakika sonra internet baglantısı kopuyor. Instagram, Facebook vs bir sorun olmuyor tabletim Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32 GB marka 2019 model.
TV de Wi-Fi var Wi-Fi ile bağlıyım, YouTube'da görüntü kalitesi yüksek videolar izlerken donuyor ve TV kitleniyüor aç kapa yaınca düzeliyor. TV'nin markası Toshiba 32ll3b63dt 32" 81 ekran uydu alıcılı Full HD Smart LED TV 2020 model.
Bu durumda ne yapmalıyım sizce. Ben modemle ilgilidir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar ben fiziksel engelliyim dolayısıyla pek arkadaş yok PC'den anlayan hiç yok🙂 bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bağlantı sorunlarının çok fazla sebebi olabilir, kesin bir şey diyemeyiz ama şöyle bir video buldum. Buradaki çözümleri deneyin, yine olmazsa servisi arayın bir gelip baksınlar, onlar gerekli kontrolleri yapıp daha net bilgi verebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bağlantı sorunlarının çok fazla sebebi olabilir, kesin bir şey diyemeyiz ama şöyle bir video buldum. Buradaki çözümleri deneyin, yine olmazsa servisi arayın bir gelip baksınlar, onlar gerekli kontrolleri yapıp daha net bilgi verebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkler, müşteri hizmetleriyle bi konuşim en iyisi

Geri
Yukarı