TVS Jupiter VS Hero Dash

Görkem147

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu iki model arasında kaldım. 1 hafta sonra bayiye gidip alacağım ama karar veremiyorum hangisini almalıyım diye.
Aman aman bir beklentim yok beni üzmesin, yolda bırakmasın, servis maliyetleri çok uçuk olmasın, yedek parçaları bulunabilir, ulaşılabilir olsun yeter.
Sizce hangisi daha iyidir? Hangisini almalıyım? Uzun ömürlü kullanmayı düşünüyorum.

TVS Jupiter 125.
Hero Dash 125.

Bütçem 80.000 TL daha fazla yapamıyorum maalesef.

Not: Kendi tanıdık bir ustam yok.

Arkadaşlar merhaba, bu iki model arasında kaldım. 1 hafta sonra bayiye gidip alacağım ama karar veremiyorum hangisini almalıyım diye.
Aman aman bir beklentim yok beni üzmesin, yolda bırakmasın, servis maliyetleri çok uçuk olmasın, yedek parçaları bulunabilir, ulaşılabilir olsun yeter.
Sizce hangisi daha iyidir? Hangisini almalıyım? Uzun ömürlü kullanmayı düşünüyorum.

TVS Jupiter 125.
Hero Dash 125.

Tvs Jupiter'de 90 km/s'nin üstüne çıkamıyor fabrika tarafından limitlendirilmiş ama bagaj boyutu daha büyük start-stop özelliği sayesinde çok daha az yakıyor ve Hero'ya göre çok daha az titriyor ve oturma kısmı daha rahat.

Dash 125 5 yıl garantili hızı 100km/s'ye kadar çıkabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tvs Jupiter'de 90 km/s'nin üstüne çıkamıyor fabrika tarafından limitlendirilmiş ama bagaj boyutu daha büyük start-stop özelliği sayesinde çok daha az yakıyor ve Hero'ya göre çok daha az titriyor ve oturma kısmı daha rahat.

Dash 125 5 yıl garantili hızı 100km/s'ye kadar çıkabiliyor.

videolarsa aradigim sorularin cevaplari yok ben hangisininparcasi daha bulunabilir yedek parcasi vs onlari ogrenmek isyiyorum

Videolarsa aradigim sorularin cevaplari yok ben hangisininparcasi daha bulunabilir yedek parcasi vs onlari ogrenmek isyiyorum.

2 motorda hint motoru o yüzden Honda kadar yaygın değildir parça bulunabilirliği olarak ama garanti üzerinden bir tahmin yaparsak Hero'nun parçalarını çok daha uzun bir süre bulabiliceğini düşünüyorum.

Tvs jupiter 125.
Hero dash 125.

Hero dash daha iyidir parça ve bilinebilirlik olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı