Tvs Raider 125 hakkında sorular

coltilkisi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim gibi Raider 125 sahibi arkadaşlara birkaç sorum var.
Rodajı kaç km?
Bayiden sıfır aldım motoru oradaki adam 500'de yetkili bir servise git dedi. doğru mu demiş? ilk bakıma kaç Km'de gitmeliyim?
Ayrıca İstanbul Avrupa yakası için yetkili servis önerisi alabilir miyim sizden? bildiğiniz usta hani işini güzel yapıyor dediğiniz bir yer.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Rodajı kaç km?
Bayiden sıfır aldım motoru oradaki adam 500'de yetkili bir servise git dedi. doğru mu demiş? ilk bakıma kaç Km'de gitmeliyim?
Ayrıca İstanbul Avrupa yakası için yetkili servis önerisi alabilir miyim sizden? bildiğiniz usta hani işini güzel yapıyor dediğiniz bir yer.

İlk rodaj bakımı yanılmıyorsam eğer 1000km.

Rodajı kaç km?

Ben ilk bakıma 500-600km'de götürmeyi düşünüyorum rodajın km'si de 1000-1500km olması lazım

500 km ilk bakım 2. bakım 1.6k km 750km geldiğinde motorda servis ışığı yanar onu servise git siliyorlar rodajı bana servisteki 1.6k kmden sonra yavaş yavaş açılır dedide salladı bence ben rodajda zorladım bazen 700 kmlere gelince ara sıra ufak ufak ara gaz ver devri sabit tutma 5 4 6 7 diye gezdir sürekli ben rodajda 2 defa uzun yol yaptım kesiciye sokmadım 1000 km yi geçince rodaj biter yüksek ihtimal.

500 km ilk bakım 2. bakım 1.6k km 750km geldiğinde motorda servis ışığı yanar onu servise git siliyorlar rodajı bana servisteki 1.6k kmden sonra yavaş yavaş açılır dedide salladı bence ben rodajda zorladım bazen 700 kmlere gelince ara sıra ufak ufak ara gaz ver devri sabit tutma 5 4 6 7 diye gezdir sürekli ben rodajda 2 defa uzun yol yaptım kesiciye sokmadım 1000 km yi geçince rodaj biter yüksek ihtimal.
Sağol dostum bilgi için. Peki İstanbul Avrupa yakası Tvs yetkili bayi nereden bulabilirim hani internete yazıp rastgele mi gideyim?

Sağ ol dostum bilgi için. Peki İstanbul Avrupa yakası tvs yetkili bayi nereden bulabilirim hani internete yazıp rastgele mi gideyim?

Kral vallahi ben manisalıyım benim aldığım yer zaten alırken servisi tarif etti oradan teslim al dedi gidip aldım alacağın bayii zaten söyler nerede olduğunu.

Kral vallahi ben manisalıyım benim aldığım yer zaten alırken servisi tarif etti oradan teslim al dedi gidip aldım alacağın bayii zaten söyler nerede olduğunu.

Hocam konuyu tekrar hortlatıcam ama dediğin servis ışığı yandı ben bunu internette gördüğüm gibi kendim kapatsam sıkıntı olur mu yoksa servise gideyim mi sence
Bir de bunun için para almazlar değil mi ışığı söndürmeye

Hocam konuyu tekrar hortlatıcam ama dediğin servis ışığı yandı ben bunu internette gördüğüm gibi kendim kapatsam sıkıntı olur mu yoksa servise gideyim mi sence.
Bir de bunun için para almazlar değil mi ışığı söndürmeye.

Almazlar yani bende almadı ister kendin kapa ister servisten ben ilk defa gördüğümden servise gitmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı