TWD farklı Save'ler kullanılabilir mi?

Craxes

Hectopat
Daha fazla  
The Walking Dead 1. sezonunu önceden oynadım yaklaşık 1 ay önce Definitive Edition aldım unutmuşumdur diye 1. sezona başladım. Fakat neredeyse her şeyi hatırlıyorum bu oyunun 1. oyundakileri kaydedip 2. oyunda kullanma diye bir olayı vardı. Acaba 1. oyunu oynamadan 2. ye geçsem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer önceden bitirdiğinizde kayıt ettiyseniz 2. sezona geçtiğinizde kullanabilirsiniz. Ama sıfırdan başladıysanız büyük ihtimal 1. sezonu 2. sezonda kullanamayacaksınız.

Eğer önceden bitirdiğinizde kayıt ettiyseniz 2. sezona geçtiğinizde kullanabilirsiniz. Ama sıfırdan başladıysanız büyük ihtimal 1. sezonu 2. sezonda kullanamayacaksınız.

Evet kullanamayacağım 1.oyunun Save'ini fakat 1. oyunu baştan oynamaya acayip üşeniyorum 1 oynamadan direkt 2'ye başlasam sorun olur mu 1. oyun Save olmadan.

Evet kullanamayacağım 1.oyunun Save'ini fakat 1. oyunu baştan oynamaya acayip üşeniyorum 1 oynamadan direkt 2'ye başlasam sorun olur mu 1. oyun Save olmadan.

Büyük ihtimal verdiğiniz kararları baştan vermeniz gerekecek ya da 1. sezonda verdiğiniz kararlar 2. sezonda geçerli olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı