Çözüldü TWD Season 1 save dosyaları Season 2'ye nasıl aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

319565

Hectopat
İlk oyunu bitirdim ve sildim fakat save dosyaları hala duruyor. Bu Dosyaları ikinci oyuna nasıl aktarırım? Oyunun başında bana sormadı.

1694270374473.png

Birinci klasörün içinde ilk oyun saveleri var. Direkt hepsini 2. klasöre mi aktarayım?

@408157 çok rahatsız ediyorum ama belki yardımın dokunur.

Dosya Ekleri

• 1694270313302.png
    1694270313302.png
    107,8 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birşey aktarmanız gerekmiyor. Oyuna girdiğinizde sizden save isteyecek bu klasörü seçerseniz eğer direkt kendisi taşıyacak.

Oyunun başında bana sormadı diyorsunuz fakat 2.Sezon1.Bölüm başlattığınızda save dosyası yoksa eğer seçimler rastgele seçilecek gibisinden bir yazı çıkartır. Bence siz daha oyuna başlamadınız.
Birşey aktarmanız gerekmiyor. Oyuna girdiğinizde sizden save isteyecek bu klasörü seçerseniz eğer direkt kendisi taşıyacak.

Oyunun başında bana sormadı diyorsunuz fakat 2.Sezon1.Bölüm başlattığınızda save dosyası yoksa eğer seçimler rastgele seçilecek gibisinden bir yazı çıkartır. Bence siz daha oyuna başlamadınız.

Çözüm

Başka yerde okudum o da sormadı demiş. Ben menüyü ilk açınca soracak sandım. Neyse deniyim bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı