Sürprizbozan TWD Sezon 2 Seçimi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

319565

Hectopat
Ben ne kadar istemsem de Jane'i tercih edip Kenny'yi öldürdüm. Eğer öldürmeseydim Kenny Sezon 3'te olacak mydı? Bu kafama çok takıldı. Tahminim sezon 3'te öldürmediğimiz kişiyle devame deceğimiz ama sormadan edemedim. Birde bence Jane Molly'nin kendisi fakat neden tanımadılar bilmiyorum. (Doğru veya yanlış spoiler vermeyin sadece demek istedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ne kadar istemsem de Jane'i tercih edip Kenny'yi öldürdüm. Eğer öldürmeseydim Kenny Sezon 3'te olacak mydı? Bu kafama çok takıldı. Tahminim sezon 3'te öldürmediğimiz kişiyle devame deceğimiz ama sormadan edemedim. Birde bence Jane Molly'nin kendisi fakat neden tanımadılar bilmiyorum. (Doğru veya yanlış spoiler vermeyin sadece demek istedim.)
[SPOLIER]

Oyun S3 te hep aynısıyla başlatıyor.Kenny'de ölüyor Jane'de.

Eğer Kenny'yi seçtiysen Kenny araba kazasında ölüyor

Eğer Kenny'yi seçtiysen Kenny araba kazasında ölüyor
1694377783945.png

Kendini asmış keşke andrew tateyi izleseydi

neyse spoi vermeyin ok ok knk sorun yok tmm knk

Geri
Yukarı