Twicth'den biri beni dava edebilir mi?

Falconus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Twitch'ten deprem olaylarını, yayıncıların yaptığı yayınları takip etmekteyim. Bir tane şahıs uygun olmayan teror ile alakalı şeyler yazdı. Ben de daha sonra özeline dayanamayıp bunların hesabı sorulacak bekle sen tarzında şeyler yazdım ve beni şantajdan mahkemeye vereceğini söyledi. Ben kendisini vermeyi düşünüyorum bu deprem olaylarından sonra. Ortalık zaten karışık üzüntüyle takip ediyorum yeri geliyor ağlıyorum ben böyle insanların elini kolunu sallaya sallaya dolaşmasını istemiyorum. Ne yapabilirim verebilir miyim şansım olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendisini vermeyi düşünüyorum bu deprem olaylarından sonra. Ortalık zaten karışık üzüntüyle takip ediyorum yeri geliyor ağlıyorum ben böyle insanların elini kolunu sallaya sallaya dolaşmasını istemiyorum
Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ama eğer olursa ki o arkadaşın yazdığı terorizmle ilgili mesajları mahkemede kanıt olarak sunarsınız.

Merhaba, Twitch'ten deprem olaylarını, yayıncıların yaptığı yayınları takip etmekteyim. Bir tane şahıs uygun olmayan teror ile alakalı şeyler yazdı. Ben de daha sonra özeline dayanamayıp bunların hesabı sorulacak bekle sen tarzında şeyler yazdım ve beni şantajdan mahkemeye vereceğini söyledi. Ben kendisini vermeyi düşünüyorum bu deprem olaylarından sonra. Ortalık zaten karışık üzüntüyle takip ediyorum yeri geliyor ağlıyorum ben böyle insanların elini kolunu sallaya sallaya dolaşmasını istemiyorum. Ne yapabilirim verebilir miyim şansım olur mu?

Hiçbir şey olmaz gözünü korkutmaya çalışıyor sen içini rahat tut kanka.

Ben verebilir miyim yani konuyu açıkçası ben mahkemeye verebilme şansım var mı diye açtım.

İçeriğin ne olduğuna bağlı sansürlü bir şekilde atabilir misin?

Hiç bir şey olmaz. Maksimum takipsizlik kararı verilir ama onun yazdığı terörizm ile ilgili şeyden dolayı bir şeyler yapar polis abilerimiz ona. :D

Hiç bişey çıkmaz, kafa dahi yormayın, umarım bu çapulcuların hakkından gelecek birisi ikdidara gelirde binlerce yıllık Türk devletini çadır devleti sanma fikrinden vazgeçerler.

Hocam gerçekten 2-3 gündür berbat durumdayım haberlerden dolayı yıkılıyorum, uzun süre bir arkadaşımdan haber alamadım onun stresi var üstelik şöyle tipler görünce dayanamıyorum. Ve işin kötü yanı bunlar bu olaylar bitince yine elini kolunu sallaya sallaya gezicekler.

Hiçbir şey olmaz gözünü korkutmaya çalışıyor sen içini rahat tut kanka.

İçeriğin ne olduğuna bağlı sansürlü bir şekilde atabilir misin?
Maalesef Twich sohbetinde uçup gitmiştir ama size şöyle diyebilirim meydanın ortasında dese bu adamın anca ölüsü çıkar oradan.

Hocam gerçekten 2-3 gündür berbat durumdayım haberlerden dolayı yıkılıyorum, uzun süre bir arkadaşımdan haber alamadım onun stresi var üstelik şöyle tipler görünce dayanamıyorum. Ve işin kötü yanı bunlar bu olaylar bitince yine elini kolunu sallaya sallaya gezicekler.

Maalesef Twitch sohbetinde uçup gitmiştir ama size şöyle diyebilirim meydanın ortasında dese bu adamın anca ölüsü çıkar oradan.

O zaman hiçbir şey olmaz ben %100 senin tarafını tutuyorum bu arada depremlerle dalga geçen kişilerle çok uğraştım :D anlarsınız çok yüz vermeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı