Twisted Minds 24 TM24FHD100 IPS alınır mı?

Bütçe
2700

Barni

Hectopat
Monitör
Twisted Minds 24
Merhaba arkadaşlar. İkinci bir monitöre ihtiyacım var. Bu monitörde oyun için değil daha çok DC, müzik, ve sosyal medya takibi için alacağım. Sizce bu monitör alınır mı? Bütçem 2200 2800 arası. Şimdiden teşekkürler.

Ürün linki

Araplara ait bir marka. Arap ülke ve şehirlerine ürün satıyor. Global olarak dağıtılan bir marka değil. Bu yüzden bu ürün göze güzel gözükse bile teknik olarak "ne edüğü" belirsiz bir ürün oluyor. Monitör ve TV seçim işleri böyle kolay değildir.
Ha alıp denemek istersin o seçim alıcıya bağlı.

Edit: Bazı arkadaşlar konuyu başka yere çektiği için yazıyorum.
*Konu Arap düşmanlığı değil. Konu bir ülkenin yeterli kadar AR-Ge sunmaması, yeterli kadar dünyaya açılmamış olması veya açılmak istememesi, yeterli kadar müşteriye ulaşmaması. Konu budur. Teknik bir ürün alırken pazardan armut alır gibi almayın diye yazıyorum. Sonra soruyorsunuz "bu monitörün paneli nedir, tepkimesi nedir, gri-siyah performansı nasıl? Nereden bilelim bunu, nasıl bilelim?
Gerisi size kalmış. Konuyu farklı dallara çekmeyiniz.
Arkadaşın güzel yorumuna katılarak buraya alıntılıyorum.

Her ne kadar olumsuz geri dönüşleri olsa da tabii ki şans işi. Çok kullanmayacaksanız satın alıp hayatınızın en iyi alışverişini yapmış da olabilirsiniz ama genel olarak alınmaz bu markadan ürün.

MSI PRO MP243X sana tavsiyem bu monitördür. Bütçeyi 300TL daha arttır en azından bilinen bir marka/model monitör al.
Twisted kötüdür demiyorum ama teknik olarak incelemesi ve kaynağı olmayan ürünleri öneri potasına koymuyorum.

Peki hocam biraz bekleyip para biriktirip Excalibur 23.8" monitör - m. E238FHD-G bu monitörü alsam nasıl olur? Bu arada tekrar belirteyim alacağım monitör ikinci monitör olacak oyun ile pek işim olmayacak 2. monitör de.

Peki hocam biraz bekleyip para biriktirip Excalibur 23.8" monitör - m. E238FHD-G bu monitörü alsam nasıl olur? Bu arada tekrar belirteyim alacağım monitör ikinci monitör olacak oyun ile pek işim olmayacak 2. monitör de.

Excalibur için para biriktirmene gerek yok. Çünkü para verilecek bir monitör değil. Bedava kapıma bıraksalar gider çöpe atarım. Kısaca tavsiyem değildir.

Geri
Yukarı