Twisted Minds monitor alınır mı?

ToryVidar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PES ve FIFA için monitör arayışı içerisindeyim. Ekran büyük olmalı ancak televizyon istemiyorum o yüzden.
Bu ürünü gördüm. Fiyatı çok uygun geldi ve kararsızım. Ancak bütçem de maksimum bu civarlar olduğu için alıp denemek istedim. Sizin fikriniz nedir?
30-32 inç arasında arıyorum bu fiyatlara.

Bu fiyat bandında bu özellikleri verecek bir monitor varsa 5 tane SAR bana hocam zerre kadar güven vermedi.

Hocam zamanında forumda önerilen bir markadır kendisi. Güzel FHD monitörleri mevcut. Biraz araştırma yapayım dönerim size.

Hocam zamanında forumda önerilen bir markadır kendisi. Güzel FHD monitörleri mevcut. Biraz araştırma yapayım dönerim size.

Kim önermişse soyle goz ardı edelim.

Merhaba, pes ve FIFA için monitör arayışı içerisindeyim. Ekran büyük olmalı ancak televizyon istemiyorum o yüzden.
Bu ürünü gördüm. Fiyatı çok uygun geldi ve kararsızım. Ancak bütçem de maksimum bu civarlar olduğu için alıp denemek istedim. Sizin fikriniz nedir?

Alınmaz, 32" monitöre markayı gecitm 1080p pikselleri tek tek sayarsın.

Sakal bıyıkta var hocam da dinlemiyorlar bizi :D

Peki. Sıkıntılarını sayabilir misin bana?

Merhaba, PES ve FIFA için monitör arayışı içerisindeyim. Ekran büyük olmalı ancak televizyon istemiyorum o yüzden.

FHD için 27'' bile fazla hocam. 27 alın alacaksanız.

32inçte 1080p pixel olayını düşünmemiştim hakikatten çok belli olur sanırım pixeller pek anlamıyorum da 32inç almak istiyordum :(

Peki. Sıkıntılarını sayabilir misin bana?

FHD için 27'' bile fazla hocam. 27 alın alacaksanız.
ben genelde pes ets fifa o tarz oyunlar oynadıgım için açıkçası dedim almışken büyük alayım bendeki monitor 24inç ona çok yakın olsun istememiştim

32inçte 1080p pixel olayını düşünmemiştim hakikatten çok belli olur sanırım pixeller pek anlamıyorum da 32inç almak istiyordum :(

ben genelde pes ets fifa o tarz oyunlar oynadıgım için açıkçası dedim almışken büyük alayım bendeki monitor 24inç ona çok yakın olsun istememiştim
Eğer pes fifa vs. oynuyorsanız İPS panel alın hocam. Daha iyi olacaktır. Bütçenizi söyleyin yardımcı olalım.

Geri
Yukarı