Twitch 7.5 milyon botu sildi

Tamamen katılıyorum hocam. Hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar başkalarının da başarısız olmasını istiyorlar.

"Çok çalış, senin de olsun." sözünü hayat felsefesi haline getirmek lazım. Oturduğumuz yerden olmuyor o işler. Yayıncılar da her ne kadar yattığı yerden kazanıyormuş gibi gözükse de, arkaplanda muazzam bir sistem ve kitle var. Bu bir başarıdır.

Yayıncıları takip etmeyen birisi olarak bir soru sormak istiyorum. Elraenn bot basıyor diyenler, bir şeyler biliyor olmalısınız. Kanıtınız varsa sunar mısınız görelim? Çünkü kanıt olmadan bir kişiye bot basıyor demek ahlaksızca iftira atmak olur, objektif olarak bakıyorum olaya ve dışarıdan baktığımda hiç akıl kârı durmuyor. Bot basıyor olabilir, bunu ispat edebilmeniz lazım.

Buradan Elraenn'i savunduğum sanılmasın, YouTube'da birkaç videosunu izlemiştim.

Yayıncıları takip etmeyen birisi olarak bir soru sormak istiyorum. Elraenn bot basıyor diyenler, bir şeyler biliyor olmalısınız. Kanıtınız varsa sunar mısınız görelim? Çünkü kanıt olmadan bir kişiye bot basıyor demek ahlaksızca iftira atmak olur, objektif olarak bakıyorum olaya ve dışarıdan baktığımda hiç akıl kârı durmuyor. Bot basıyor olabilir, bunu ispat edebilmeniz lazım.

Buradan Elraenn'i savunduğum sanılmasın, YouTube'da birkaç videosunu izlemiştim.

Sallıyorlar hocam. Elraenn'in istatistikleri gayet de stabil. Hiç anlık yükseliş vesaire yok. Bu tip olaylar olmadan bot basıyor diyemezsiniz.

Bence iyi oldu. İnsanları sinir ediyorlardı zaten. Küçük kanallara gelirsek. Emek diyeceğim sadece :).

Geri
Yukarı