Twitch abonelik süresi bittikten sonra yenileme

wTheCrucial55

Decapat
Herkese selamlar ben bir kanala abone olmuştum ve bu abonelik gecen ayın yani Eylül'ün 27'sinde bitti. Elime şu an para geçti abone olsam 2. aydan devam eder mi yoksa baştan mı başlar ? Yani sorum şu abonelik yenileme süresi kaç gün ?

Konu hortlatmak olmasın ama, mobil ödemeyle ödeme yap faturalı hattın varsa. Böylece faturanla ödersin aboneliğin kesilmeden her ay ödersin. Ben geçen ay pintipandaya abone oldum pazartesi otomatik yenilenecek mesela.

Biraz eski konu fakat bilgi vereyim, Twitch abonelikleri yeni sisteme geçti ve isterseniz 1 sene aralıkla abone olun, 2.ay'dan devam edecektir ve aboneliğinizi paylaştığınızda 2 aylık abone, arka arkaya 1 defa abone oldu gibi bir mesaj gelecektir fakat 2 aylık abone olmuş olacaksınız. Eski sisteme göre 25 gün süresi vardı.

Biraz eski konu fakat bilgi vereyim, Twitch abonelikleri yeni sisteme geçti ve isterseniz 1 sene aralıkla abone olun, 2.ay'dan devam edecektir ve aboneliğinizi paylaştığınızda 2 aylık abone, arka arkaya 1 defa abone oldu gibi bir mesaj gelecektir fakat 2 aylık abone olmuş olacaksınız. Eski sisteme göre 25 gün süresi vardı.
Aynen öyle oldu. Ben mesela bu ay yenileme yapmayacağım 3 ay sonra tekrar abone olup 3. ay rozetini açmış olacağım.

Geri
Yukarı