Twitch başlangıç için webcam önerisi

ChainLee

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Twitch için 2. el fiyat performans bir webcam arayışı içerisindeyim pek anlamıyorum. YouTube'dan karşılaştırmalar falan var onlara bakıyorum ama belki bu fiyata daha iyi bir model vardır diye tereddüt ediyorum. Sizin öneriniz nedir acaba? Bütçe olarak 170 200'e kadar çıkabilirim ama siz 250'ye kadar önerin bütçe toplar öyle alırım şimdiden teşekkürler 😁😁😁

Merhaba,

Logitech C270 Serisini tercih edebilirsiniz. 720 HD formatında çekim yapıyor. Belirttiğiniz bütçe ile en iyi kameralardan bir tanesi bu olabilir.

Bu arada bahsettiğim kamerayı ben de satıyorum, uzaktan çalışma için aldığım kamerayı 2 saat kullandıktan sonra ofise çağrıldığımız için gerek kalmadı :) Dilerseniz size satabilirim,meşhur sarı siteye de ilan acayım aklıma gelmişken.

Merhaba arkadaşlar. Twitch için 2. el fiyat performans bir webcam arayışı içerisindeyim pek anlamıyorum. YouTube'dan karşılaştırmalar falan var onlara bakıyorum ama belki bu fiyata daha iyi bir model vardır diye tereddüt ediyorum. Sizin öneriniz nedir acaba? Bütçe olarak 170 200'e kadar çıkabilirim ama siz 250'ye kadar önerin bütçe toplar öyle alırım şimdiden teşekkürler 😁😁😁

Marka pek içimi açmadı. 720p Logi mi 1080p Dark mı deseler Logi derdim. Tabi alacak kişiye kalmış.

Marka pek içimi açmadı. 720p logi mi 1080p Dark mı deseler logi derdim. Tabi alacak kişiye kalmış.

Logitech biraz daha iyi gibi lensleri falan daha kaliteli sanki bir de Dark marka birkaç ürün kullandım ama pek kaliteli gelmedi açıkçası bana.
Merhaba,

Logitech C270 serisini tercih edebilirsiniz. 720 HD formatında çekim yapıyor. Belirttiğiniz bütçe ile en iyi kameralardan bir tanesi bu olabilir.

Bu arada bahsettiğim kamerayı ben de satıyorum, uzaktan çalışma için aldığım kamerayı 2 saat kullandıktan sonra ofise çağrıldığımız için gerek kalmadı :) dilerseniz size satabilirim, meşhur sarı siteye de ilan acayım aklıma gelmişken.

Fiyat nedir acaba bir de ben Ankara yaşıyorum onu da söyleyim 😁

Logitech biraz daha iyi gibi lensleri falan daha kaliteli sanki bir de Dark marka birkaç ürün kullandım ama pek kaliteli gelmedi açıkçası bana.

Logitech 1080p 60 FPS'lik kamera alırsan daha iyi olur ama bütçeni artırman lazım piyasada artık fiyatları uçtu hocam.

Fiyat nedir acaba bir de ben Ankara yaşıyorum onu da söyleyim 😁

Sarı siteye yükledim ancak onay sürecinde olduğu için size bağlantı link veremiyorum, 220 TL olarak fiyat belirledim, sanırım piyasa da 300 TL'den aşağı bu ürün yok. Kamera dediğim gibi pek kullanılmadı, bilirsiniz pandemi nedeniyle uzaktan çalışmaya geçildi. Bu amaçlı alınan bir ürün ve boşu boşuna alındı. Bu nedenle teknik sorun filan olmadığı gibi ürün sıfır gibidir.

Logitech 1080p 60 FPS'lik kamera alırsan daha iyi olur ama bütçeni artırman lazım piyasada artık fiyatları uçtu hocam.

Biraz önce bir karşılaştırma izledim Redragon gw 800 bana ring light ile kullanıldığında aşırı kaliteli geldi sadece 1080P30FPS onun dışında bir eksi göremedim ama fiyatı 800 civarı acaba bunu AliExpress ya da ucuza bulabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı