Twitch DMCA uyarısı

atroxit

Femtopat
Daha fazla  
Bu konuda bir soru açmıştım ama orada sorunun kaynağından tam bahsetmemiştim çünkü direk bu konuda açılmış bir soru falan görmedim forumlarda. Twitch de durduk yere dmca gibi saçma sapan bir telif zımpırtısı yüzünden hesabım gitti sadece takip ettiğim yayıncıları izleyebiliyorum. Ne birini takip edebiliyor ne bir yayıncıyı takipten çıkarabiliyor ne ona abone olabiliyorum ne de başka bir şey kısacası hesabım tamamen kilitlenmiş hesabımda hiçbir değişiklik yapamıyorum. Tarayıcımda sıkıntı vardır diye Opera'dan Google geçip oradan giriş yapmayı denediğimde sonuç aynı diğer Twitch hesaplarımdan giriş yapmayı denediğimde sorun aynı ben anlam veremiyorum bu olanlara biri yardımcı olsun yoksa kafayı yiyeceğim. Muhtemelen Twitch tarafından durduk yere IP ban yedim neden ve nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim olmamasını geçtim itiraz için gönderdiği sayfa da çalışmıyor ne itiraz butonu var ne bir şey. 21. Yy'da böylesine saçma sorunlarla karşılaşmak gerçekten içler acısı bir durum, yardımcı olacaklar ya da konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok minnettar olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_169.png
    Screenshot_169.png
    50,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı