Twitch Doğrulama E-postası Gelmiyor

EvrimLaden

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 2-3 gün önce Twitch hesabımın E-postasını değiştirdim. Doğrulamak için kod istediğimde ise Twitch kodu gönderdiğini söylüyor fakat e-postama kod gelmiyor. Acaba telefonumamı gelmesi gerekiyor diye düşünüp e-postama telefon numarasıda ekleyip yeniden kod istedim fakat yine gelmedi. Twitch Desteğe bu durumla ilgili ileti gönderdim fakat onlarda geri dönmedi. Bunun bir çözümü var mıdır?

Bundan 2-3 gün önce Twitch hesabımın e-postasını değiştirdim. Doğrulamak için kod istediğimde ise Twitch kodu gönderdiğini söylüyor fakat e-postama kod gelmiyor. Acaba telefonumamı gelmesi gerekiyor diye düşünüp e-postama telefon numarasıda ekleyip yeniden kod istedim fakat yine gelmedi. Twitch desteğe bu durumla ilgili ileti gönderdim fakat onlarda geri dönmedi. Bunun bir çözümü var mıdır?

Spam dizinini kontrol ettiniz mi?

Bundan 2-3 gün önce Twitch hesabımın E-postasını değiştirdim. Doğrulamak için kod istediğimde ise Twitch kodu gönderdiğini söylüyor fakat e-postama kod gelmiyor. Acaba telefonumamı gelmesi gerekiyor diye düşünüp e-postama telefon numarasıda ekleyip yeniden kod istedim fakat yine gelmedi. Twitch Desteğe bu durumla ilgili ileti gönderdim fakat onlarda geri dönmedi. Bunun bir çözümü var mıdır?

Mail'de gereksiz bölümünü kontrol edin.

Geri
Yukarı