Twitch geçmiş hesap bakiye ödemesini yapmıyor

Hasann760

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Merhaba dostlar, bir sorun ile karşılaştım, şimdi ben Twitch'den iştirak aldım ama iştirak formunu uzun bir süre doldurmadım bıraktım ve bana sürekli abone ve bit reklam geliri geliyordu üzerinden 10 ay geçti. Mevcut tutarım şu an 1400 dolar bu ödemeyi almak için ben 1 hafta önce formu doldurdum ama ödeme yerinde 0 dolar yazıyor hala bu nasıl düzelir? Veya benim önceden kazanmış olduğum olduğum miktara el mi koyuyorlar anlamadım, yardımcı olursanız sevirim.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20230113_15495632.png
    Screenshot_20230113_15495632.png
    85,7 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba dostlar, bir sorun ile karşılaştım, şimdi ben Twitch'den iştirak aldım ama iştirak formunu uzun bir süre doldurmadım bıraktım ve bana sürekli abone ve bit reklam geliri geliyordu üzerinden 10 ay geçti. Mevcut tutarım şu an 1400 dolar bu ödemeyi almak için ben 1 hafta önce formu doldurdum ama ödeme yerinde 0 dolar yazıyor hala bu nasıl düzelir? Veya benim önceden kazanmış olduğum olduğum miktara el mi koyuyorlar anlamadım, yardımcı olursanız sevirim.
Adamların kendi destek hattına yazsana durumu.. burada millet çok çok tahmin yürütecek. Para kazanacağın bir yerden, gerekli dokumanları 10 ay boyunca doldurmamak da iyi bir rahatlıkmış.

İlgili konuda sorunuza yönelik cevaplar verilmiştir, iyi sosyaller.

Geri
Yukarı