Twitch geliri kendi kendine azalıyor

Sidepie

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit GTX 1650 OC
Ryzen 3 3100
Gigabyte B450M S2H
8GB 3200mhz cl16 Neoforza RAM
Merhaba sorun şu ki, iki üç gündür gelir tablomdan ben para kazanmama rağmen para eksilip duruyor. 12 Ağustos 2023 saat öğlen 12 civarı kontrol ettiğimde 8.55 dolarım vardı ve 13 Ağustos 2023 saat sabah 1 gibi tekrar kontrol ettiğimde paramın 6.74 dolara düştüğünü gördüm. Twitch'e ticket attım ve hala yanıt bekliyorum. Ve aynı şeyi bugün tekrardan yaşadım. 14 Ağustos 2023 saat akşam 8 gibi kontrol ettiğimde 6.98 dolarım vardı fakat 15 Ağustos 2023 saat sabah 1 gibi tekrar kontrol ettim ve şu an 6.85 dolarım kaldığını gördüm. Bu bir vergi mi yoksa komisyon mu bilemiyorum çünkü bildiğim kadarıyla bana gelen miktar komisyon kesilmiş miktar. Neden böyle bir sorunlar karşılaşıyorum acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin ettiğim şey ise durumu kısaca anlatacağım, eğer değilse problem ne tam olarak bende bilmiyorum.

Tahminimce gelirin azalmıyor. Sadece gelirini gösteren tarih aralığı otomatik olarak değiştiği için, sana gelirin azalmış gibi gözüküyor.

Gelirine baktığın yerde ki tarih aralığının, başlangıç ve bitiş gününü düzeltirsen, doğru gelir miktarını görebileceğini düşünüyorum.

Tahmin ettiğim şey ise durumu kısaca anlatacağım, eğer değilse problem ne tam olarak bende bilmiyorum.

Tahminimce gelirin azalmıyor. Sadece gelirini gösteren tarih aralığı otomatik olarak değiştiği için, sana gelirin azalmış gibi gözüküyor.

Gelirine baktığın yerde ki tarih aralığının, başlangıç ve bitiş gününü düzeltirsen, doğru gelir miktarını görebileceğini düşünüyorum.

Anladım çok teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı