Twitch geliri değişir mi?

Emir Kuzkaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, amatör olarak Twitch üzerinden yayın açan bir kişiyim ve içerideki paramı ocak ayında alacağım. Merak ettiğim şu, şu an içeride misal 50 dolar param var yıl başında bu gelir değişir mi? Mesela bitlerin ya da aboneliklerin getirdiği paralar azalır mı?

Mesela abonelik gelir fiyatı düştü önceki aboneliklerin fiyatı sabitmi kalır?

Senin paran zaten hesapta duruyor güncellenen abonelik fiyatı seni niye etkilesin olm bankadaki paran 500 TL maaşını almışsın yani duruyor orada ve patron maaşı 250 TL'ye düşürüyor sence senin bankadaki paran 250'ye düşer mi?

Senin paran zaten hesapta duruyor güncellenen abonelik fiyatı seni niye etkilesin olm bankadaki paran 500 TL maaşını almışsın yani duruyor orada ve patron maaşı 250 TL'ye düşürüyor sence senin bankadaki paran 250'ye düşer mi?

Hocam para bankada değil Twitch'te ödeme henüz yapılmadı ocak ayında yapılacak.

Hocam para bankada değil Twitch'te ödeme henüz yapılmadı ocak ayında yapılacak.

Tamam da sonuçta Twitch hesabında değil mi yani sana zaten abone olan adam atıyorum 10 TL'den abone olduysa 10 TL olarak geldi sana şu anda abonelik fiyatı değişip de düşse seni niye etkilesin sen zaten paranı almışsın diyorum.

Tamam da sonuçta Twitch hesabında değil mi yani sana zaten abone olan adam atıyorum 10 TL'den abone olduysa 10 TL olarak geldi sana şu anda abonelik fiyatı değişip de düşse seni niye etkilesin sen zaten paranı almışsın diyorum.

Anladım bu konuda hemfikir mi herkes? Benim için biraz kritikte, teşekkür ederim bilgilendirmeler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı