Twitch iştirak programı kaç günde onaylanır?

Serdar Öztürk

Kilopat
Merhaba, Twitch iştirak programına başvurmak üzereyim, sadece izlenmem kaldı. Onu da bugünkü yayında hallettik. İştirak programı için süreç nasıl ilerliyor? Onay aşaması kaç gün sürüyor? Bilgilendirebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 takipçiye ulaşın, 30 günlük performans süresinde 8 saat yayın yapın, 7 ayrı gün yayın yapın, ortalama 3 izleyici görevini yaptıysanız eğer 3-4 gün içinde onaylanır.

Benim tek ortalama 3 İzleyici kısmı kaldı.
Ortalama 3 izleyici görevini kaç izleyiciniz varken gerçekleştirdiniz?
Benim her yayın değişkenli olarak 2-6 arası izleyicim oluyor. Ancak hala geçemedim. Hesabımın bir sorun yaşadığını düşünmeye başladım.

107,81 saat yayın yapmışım birde. :D

50 takipçiye ulaşın, 30 günlük performans süresinde 8 saat yayın yapın, 7 ayrı gün yayın yapın, ortalama 3 izleyici görevini yaptıysanız eğer 3-4 gün içinde onaylanır.

Benim tek ortalama 3 izleyici kısmı kaldı.
Benim her yayın değişkenli olarak 2-6 arası izleyicim oluyor. Ancak hala geçemedim. Hesabımın bir sorun yaşadığını düşünmeye başladım.

107,81 saat yayın yapmışım bir de. :D

İçeriğe bağlı.

Benim tek ortalama 3 İzleyici kısmı kaldı.

107,81 saat yayın yapmışım birde. :D
50 kişi vardı yayınımda. 3 saat boyunca 50 kişiyle kaldık. Kapatmaya yakın 30 kişi vardı.

Geri
Yukarı