Twitch izlerken kasadan çok ses geliyor

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Google Chrome'dan Twitch açıyorum 5-10 dakika geçtiğinde fanlar ses çıkarmaya başlıyor. Normalde bilgisayarım Twitch hariç hiçbir sitede bu kadar ses yapmaz. Atıyorum YouTube'dan video izlerken fanların sesini bile duymuyorken Twitch izlerken fanların sesi adeta ben buradayım diye kendini fazla bir şekilde hissettiriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aynı sorun bende de var. Twitch gibi canlı yayın platformlarında CPU kullanımımın %50 ye çıktığını ve fanların daha hızlı çalıştığını gözlemledim. Normalde internette gezinirken %20-25 civarlarındayım.

Arkadaşlar selam, Google Chrome'dan Twitch açıyorum 5-10 dakika geçtiğinde fanlar ses çıkarmaya başlıyor. Normalde bilgisayarım Twitch hariç hiçbir sitede bu kadar ses yapmaz. Atıyorum YouTube'dan video izlerken fanların sesini bile duymuyorken Twitch izlerken fanların sesi adeta ben buradayım diye kendini fazla bir şekilde hissettiriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Oyun oynarken veya sistem yük altındayken de bu kadar yüksek seste çalışıyor mu bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı