Twitch izlerken PC donuyor

Donma sizce neden kaynaklı.
Driver Booster indirmiştim fakat ekran kartını güncellememiştim.
Driver Booster önermiyoruz. Donma hem Driver Booster hem de işlemci düşüklüğü kaynaklı muhtemelen. Driver Booster'ı silin, sürücüleri güncelleyin, Microsoft Edge'de yeniden aynı yayını izleyin. Bunun düzelteceğine garanti veremem ancak azaltacağı kesin.

Driver Booster önermiyoruz. Donma hem Driver Booster hem de işlemci düşüklüğü kaynaklı muhtemelen. Driver Booster'ı silin, sürücüleri güncelleyin, Microsoft Edge'de yeniden aynı yayını izleyin. Bunun düzelteceğine garanti veremem ancak azaltacağı kesin.

İşlemci kullanımı Twitch yayını izlerken %30 falan oluyor yine de işlemciden kaynaklı olabilir mi?

İstersen slimjet tarayıcısı ile girebilirsin twitche, az ram kullanan ve rezalet görünen bir tarayıcıdır kendisi. F11'e basarak panelden kurtulabilirsin, ben genelde kısa işlemler yapacağım zamanlar firefox yerine kullanıyorum son zamanlarda.
<link>

İstersen Slimjet tarayıcısı ile girebilirsin Twitch'e, az RAM kullanan ve rezalet görünen bir tarayıcıdır kendisi. F11'e basarak panelden kurtulabilirsin, ben genelde kısa işlemler yapacağım zamanlar Firefox yerine kullanıyorum son zamanlarda.

Microscoft Edge'den izliyorum 1 saattir şu ana kadar PC hiç donmadı.

Geri
Yukarı