Twitch öngörü sistemi nedir?

Alfred Lafonde

Hectopat
Merhabalar VPN ile Twitch'e girdiğimizde öngörü yapabiliyoruz fakat ben bu sistemi anlamadım, anlatabilir misiniz? Verdiğimiz sadakat puanının iki katını mı alıyoruz kazandığımızda?

Dostum ne alakası var? Öngörüyü moderatör vpn'den açsa bile sen oylayamazsın. TR sunucusunda hem öngörü açılamaz hem de açılsa bile oylanamaz başka sunucu lazım.
Dostum mesajından hiç o şekilde anlaşılmıyor. Çok önemli bir şey değil zaten. Tamam gerekli demek ki VPN.

Merhabalar VPN ile Twitch'e girdiğimizde öngörü yapabiliyoruz fakat ben bu sistemi anlamadım, anlatabilir misiniz? Verdiğimiz sadakat puanının iki katını mı alıyoruz kazandığımızda?

Hocam kısaca para yatırıyosunuz eğer iddanız tutarsa puan kazanıyorsunuz diye biliyorum.

İslam ülkesi olduğumuzdan bizde yasak. :D

Hayır öngörüyü moderatör de açabilir moderatör vpn ile girdiyse chatte tüm erişime sahip öngörü açma hakkına da sahip.

Yanlış bilgi. Türkiye'de yasak TR sunucusunda açamazsınız.
İslam ülkesi değiliz, laik bir ülkeyiz.

Hayır öngörüyü moderatör de açabilir moderatör vpn ile girdiyse chatte tüm erişime sahip öngörü açma hakkına da sahip.

?

komik olan ne ?

Son düzenleme:
Keske kullanima acilsa. Biz neden oynayamiyorsak artik.

Dosya Ekleri

• 555.PNG
    555.PNG
    26,9 KB · Görüntüleme: 77

Geri
Yukarı