Twitch ortalama izleyici nasıl artar?

@judgmennt Bu öneriyi de ona dayanarak verdim aslında. :D Kendisini severek takip ediyorum. Tarkov Twitch'te ünlü olmadan önce 5-10 izleniyordu, Twitch'te patladıktan sonra izlenme sayıları da yükseldi. Bunu kendisi de söylüyor zaten.

@judgmennt Bu öneriyi de ona dayanarak verdim aslında. :D Kendisini severek takip ediyorum. Tarkov Twitch'te ünlü olmadan önce 5-10 izleniyordu, Twitch'te patladıktan sonra izlenme sayıları da yükseldi. Bunu kendisi de söylüyor zaten.
Normal aslında. Ben pek sevmiyorum onu ama NatipazziXIV gibi nicki olan bir yayıncı vardı. O çok agresif oynuyordu ve izlemesi çok eğlenceliydi. Muhtemelen Tarkov patlamadan önce en çok izlenen Türk yayıncıydı. Yanlış hatırlamıyorsam 30-40 düzenli yayın açtığında 70'e kadar çıkabiliyordu. Adam tam köşeyi dönecek yayıncılığı bıraktı herhalde uzun zamandır görmüyorum yayınlarını. :)

Git büyük yayıncılara abone ol 2-3 yalakalık yap hayvan gibi izlenirsin zaten.
Twitch kitlesi zaten böyle. 5-6 büyük yayıncının arkadaşları falan var.
Mesela Jahrein subu olan adam şuan 2000 izleniyor. Keza Kendinemüzisyenin arkadaşları da öyle. Jrokez Emre falan Kendinemüzisyen olmasa yine yayın yapıyorlardı ancak şimdiki kadar izlenmezdiler.
Cidden kendi başına yayın yaparak bir yere gelemezsin.
Şöyle düşün kaç kişi 15 izlenilen bir yayına gidip o kişiyi takip ediyor?

Çok teşekkür ederim 😊 yayının linkini koymuştum moderatörler silmiş herhalde tekrardan atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum merhabalar biraz zaman geçmiş ancak sormak istediğim bir şey var şuanda kanalında anladığım kadarıyla ortalama 3 izleyici başarımını kazanmışsın bunu nasıl yaptın ben de şuanda onu tamamlamaya çalışıyorum. yardımcı olabilir misin ?

Sürekli yayın aç ve yayında neyi yapıyorsan en iyisini yapmaya çalış, yayını izleyen adam sıkılmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bana da yardım ederseniz çok mutlu olurum

bana da yardım ederseniz çok mutlu olurum
Farklı farklı içerikler yaparak izleyiciyi de sıkmadan bir şeyler yaparsan ve düzenli yayın açarsan zamanla gelişebilirsin.
Bu arada takipteyim.

Bana da yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Sadece sohbet yapıyorsan sohbetinin iyi olması yeterli, gündem hakkında yorumlar da yaparsan diğer yayıncılar gibi yeterli.

Geri
Yukarı