Twitch Prime aboneliğimin çalınması

balpinho

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim haberim olmadan rastgele hiç tanımadığım birine Prime ile abone olunmuş. Abone olunan tarihlerde Twitch'e girmedim bile. Daha önce başına böyle bir olay gelen var mı? Ne yapmalıyım sizce?

Hem Twitch hem de Amazon şifrenizi değiştirip olabilecek en yüksek doğrulamayı kullanabilirsiniz hocam.

Hocam tüm şifrelerimi değiştirdim geçen günlerde Amazon hesabıma ve mail adreslerime farklı konumlardan giriş yapılmaya çalışıldı nasıl oldu bilmiyorum ancak çoğu şifremi 1 hafta önce değiştirdim ve 2 adımlı doğrulama açtım ancak 2 gün önce bunun olması biraz korkuttu beni açıkçası.

Hocam tüm şifrelerimi değiştirdim geçen günlerde Amazon hesabıma ve mail adreslerime farklı konumlardan giriş yapılmaya çalışıldı nasıl oldu bilmiyorum ancak çoğu şifremi 1 hafta önce değiştirdim ve 2 adımlı doğrulama açtım ancak 2 gün önce bunun olması biraz korkuttu beni açıkçası.
Amazon hesabınızda önemli bir şeyler yoksa direkt olarak silinmesini talep edip yeni bir hesap açarsanız daha sağlıklı olur.

Belki de sisteminizde bir virüs olabilir, çok fikir var ortada düşününce.

Belki de aile içindeki birileri biliyor da olabilir değişkenlik gösterir bu durum, geçmiş olsun.

Amazon hesabınızda önemli bir şeyler yoksa direkt olarak silinmesini talep edip yeni bir hesap açarsanız daha sağlıklı olur.

Belki de sisteminizde bir virüs olabilir, çok fikir var ortada düşününce.

Belki de aile içindeki birileri biliyor da olabilir değişkenlik gösterir bu durum, geçmiş olsun.

Açıkçası sanırım sistemimde virüs var arkadaşım ders kitaplarını incelemek için PDF indirmiş ve 7ZIP dosyası vardı ne yapacağımı bilemedim.

Flash'a yedekleyin ve daha sonra geri yükleyin, flash diskinizde yeterli bellek yoksa Google Drive öneririm.

Teşekkür ederim dediğinizi yapacağım sanırım Google şifrelere kayıtlı olduğu için çoğu hesabıma girmeye çalışmışlar Epic Games, EA, Ubisoft, Amazon, Twitch, hatta Google hesabımdan bilgisayarımdan çıkış yapılmıştı bakalım format çözecek mi?

Geri
Yukarı