Twitch Prime ile abone olunmuyor

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

TSML

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Twitch Prime ile 3. ayım. 2. ay normal bir şekilde para çekildi ve avantajlardan yararlandım ama 3. ay 11TL çekildi. Twitch hesabım bağlı. Twitch hesabımda Prime sembolu var ama yayıncıya abone olamıyorum. Buton pasif durumda. Üzerine fareyi getirdiğim zaman yasaklı işareti çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Yayıncıya zaten abonesiniz ya da bu ay için başka bir kanala abonesiniz. Fareyi üstüne getirdiğiniz zaman hangi tarihte biteceğini yazar.

Yayıncıya zaten abonesiniz ya da bu ay için başka bir kanala abonesiniz. Fareyi üstüne getirdiğiniz zaman hangi tarihte biteceğini yazar.
Başka birine abone olup olmadığıı biliyorum ve kimseye abone değilim şu tarihte bitecek diye bişey yazdığını söylemedim.

Aboneliğiniz halen devam ediyor olabilir. Twitch'te sağ üstteki fotoğrafınıza tıklayıp, altında yer alan abonelikler kısmına basın. Hala devam eden aboneliğinizi görebilirsiniz.

Amazon Prime yenilendikten sonra abonelik simgesi hemen açılmıyor. Belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Eğer uzun süre geçtiyse, Amazon destek ile iletişime geçin.

Geri
Yukarı