Twitch Prime iptal etme

amazon.com.tr'ye git. Sağ üst tarafta Hesap ve listeler olacak ona tıkla. Hesabım kısmında Prime üyeliğim var. Oraya tıklayınca açılan sayfadan iptal ettireceksin sanırım.

1.jpg

1 Haftalık deneme ile abone olduysan 1 hafta dolmadan iptal et, kart bilgilerini amazon.com.tr adresi Ödemeleriniz>Cüzdan bölümünden kaldır veya bırakacağım linkdeki adımları izle. Ücret ödeyerek abone olduysan da 1-2 gün kala aynı şekilde yapabilirsin ama kanala yaptığın abonelik 2 türlüde iptal olmaz ancak sen tekrar abone olmadıkça yenilenmez, 1 ay sonunda biter. Prime Video: Yardım.

1 Haftalık deneme ile abone olduysan 1 hafta dolmadan iptal et, kart bilgilerini amazon.com.tr adresi Ödemeleriniz>Cüzdan bölümünden kaldır veya bırakacağım linkdeki adımları izle. Ücret ödeyerek abone olduysan da 1-2 gün kala aynı şekilde yapabilirsin ama kanala yaptığın abonelik 2 türlüde iptal olmaz ancak sen tekrar abone olmadıkça yenilenmez, 1 ay sonunda biter. Prime Video: Yardım.
Amazon Prime 1 aylık deneme sürümünü kullanıyorum. Ama yanlışlıkla yayıncıya abone oldum ve iptal etme seçeneği yok. Sadece Ekim ayında sona eriyor yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı