Çözüldü Twitch sesi durmadan tekrarlama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ScaryPeace IV

Hectopat
Daha fazla  
Yayıncılık işine yeni giriştim ama bir çözemediğim sorun var. Yayını açıp mikrofonumu açtığımda (merhaba) bile desem durmadan aynısınız 100 defa, 200 defa söylüyor. Geçmiyor, ne yaptıysam sorunu çözemedim. Logitech G430 kulaklığım var. Discord'da normal, Skype'da normal, her yerde normal olarak sesim gayet iyi ve net şekilde, kayıtlarda da problem yok. Sebebi ne olabilir?

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm yayını açtığımda gösterge panelinden sesimi kapatmam lazımmış. Eğer açık olursa yani Google'den sesim sonsuza denk yankı yaparmış. Kendimi tekrarlarmışım.
Yayın sizde de açık değildir sanırım. Bu en basit hatadır ses tekrarlama konusunda.
Ayrıca Windows'un kayıt aygıtları ayarlarından akustik eko iptalini açın.

Arkadaşlar sorunu çözdüm yayını açtığımda gösterge panelinden sesimi kapatmam lazımmış. Eğer açık olursa yani Google'den sesim sonsuza denk yankı yaparmış. Kendimi tekrarlarmışım.

Çözüm
Abi OBS'ten yayın acıyorum ama sesın durmadan tekrarlanıyor kendı yayınımı kapatsam bıle baskası ızlerken bıle tekrarlanıyor anlayamadım bılen varsa lutfen yardımcı olabılır mı?

Yayıncılık işine yeni giriştim ama bir çözemediğim sorun var. Yayını açıp mikrofonumu açtığımda (merhaba) bile desem durmadan aynısınız 100 defa, 200 defa söylüyor. Geçmiyor, ne yaptıysam sorunu çözemedim. Logitech G430 kulaklığım var. Discord'da normal, Skype'da normal, her yerde normal olarak sesim gayet iyi ve net şekilde, kayıtlarda da problem yok. Sebebi ne olabilir
4 yıl sonra konuyu hortlatıyorum
nasıl çözebilirim hocam

Geri
Yukarı