Twitch Bitrate Sorunu

epochN

Hectopat
Herkese selamlar. Aktif olarak Twitch yayınlarına başladım fakat sorunlarım da var tabii. Öncelikle TürkNet kullanıyorum. 3 Mbps upload olan paketinden faydalanıyorum. Ama bir türlü oyunlardaki ping sorunlarını çözemedim. Bitrate ne kadar düşürürsem düşüreyim, ping belli bir seviyenin altına inmiyor. Özellikle CS:GO oynarken. OBS mi kullanmak mantıklı yoksa Streamlabs mı? Hangisi daha iyi optimizasyon sağlıyor. Ping değerlerimi düzeltmem için ne yapmam gerekiyor. Ne önerirsiniz. Ek olarak TürkNet ile iletişime geçtiğimde bana 10 lira farkla 4 Mbps upload sağlayabilceklerini söylediler. Maalesef adresime daha fazla hız veremiyor TürkNet. Sizce vereceğim 10 lira ile bu sorunu çözmüş olur muyum? TürkNet ile olmaz derseniz önereceğiniz internet sağlayıcısı var mıdır?
Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden

İnternet hızım ve OBS ayarlarım:
Adsız.png
Adsız1.png
Adsız2.png

Yok mudur yardımcı olabilecek birileri :) .

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Aktif olarak Twitch yayınlarına başladım fakat sorunlarım da var tabii. Öncelikle TürkNet kullanıyorum. 3 Mbps upload olan paketinden faydalanıyorum. Ama bir türlü oyunlardaki ping sorunlarını çözemedim. Bitrate ne kadar düşürürsem düşüreyim, ping belli bir seviyenin altına inmiyor. Özellikle CS:GO oynarken. OBS mi kullanmak mantıklı yoksa Streamlabs mı? Hangisi daha iyi optimizasyon sağlıyor. Ping değerlerimi düzeltmem için ne yapmam gerekiyor. Ne önerirsiniz. Ek olarak TürkNet ile iletişime geçtiğimde bana 10 lira farkla 4 Mbps upload sağlayabilceklerini söylediler. Maalesef adresime daha fazla hız veremiyor TürkNet. Sizce vereceğim 10 lira ile bu sorunu çözmüş olur muyum? TürkNet ile olmaz derseniz önereceğiniz internet sağlayıcısı var mıdır?
Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden

İnternet hızım ve OBS ayarlarım:
Eki Görüntüle 483974Eki Görüntüle 483975Eki Görüntüle 483976
Yok mudur yardımcı olabilecek birileri :) .
Merhaba sevgili kardeşim ilk önce senin bitrate'in en fazla 2000 olmalıdır 1700'de kullanmanda fayda var pinginin yükselmesinin sebebi açtığın çözünürlükden dolayı yani sen zaten 1700 bitrate'de yayın açıyorsun 1920x1080 olan yerleri 1280x720 yap.
Eğerki sana yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Bende yeni yeni başlıyorum twitche yardım etmek istersen kanalım.
İyi Günler Dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı