Twitch sohbetine otomatik mesaj nasıl gönderilir?

Mosleman

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, benim için çok önemli bir konu yardımcı olursanız çok sevinirim.

Twitch yayıncısı değilim fakat chat üzerinden bir bot arıyorum belli aralıklarla otomatik mesaj atsın.
Örneğin: Diablo Immortal oynayan o an yayıncıların chatine otomatik olarak küçük bir mesajımı saatte 1 kez göndermesini istiyorum.

Var mıdır bir yolu? Çok önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Drop vs. kasmayı planlıyorsun sanırım, bildiğim kadarıyla yaygın bir bot yok ama 1 günde sadakat puanı kasmak için bu tarz bir bot yazan acemi programcı biliyorum. Tahminimce başkaları da şahsi kullanım için yapmışlardır biraz araştırırsan bulma ihtimalin var.

Çok araştırdım bulamadım, bana bazı terimler söyleyebilir misin, drop vs buna benzer bulmamı kolaylaştıracak kelimeler ya da link te olabilir.

Ufak bir araştırma yaptım ama sohbete dahil olup mesaj göndereni maalesef bulamadım. 2-3 tane farklı sadakat puanı toplayan bot mevcut. Yayıncı yayına başlayana kadar bekleyip yayına katılan, sadakat puanı kutularına tıklayan ve baskınlara katılan. Benim yukarıda bahsettiğim botu yapan arkadaştan rica edebilirim ancak pek bir tanışıklığımız yok ve ilk istediğimde para istemişti. Bende yapabilirim diyerek öne atılan biri olmadığı takdirde işin biraz zor duruyor.

Geri
Yukarı