Twitch sponsoru nasıl bulunur?

85 Takipçi ile sponsor felan gelmez. Boşa ümitlenme, biraz daha kitleye sahip olursan o zaman olabilir.

İlk olarak kamera koyabilirsin. Kamerasız ünlü yayıncı pek yok. İzleyiciyi kendine bağlamak için ya çok iyi oyuncu olmalısın ya da sohbetinle insanları kendine bağlamalısın. Bunun dışında ekran çok boş kalmış. Ufak logo, isim vb. görseller eklemeni tavsiye ederim. İyi yayıncı olmak istiyorsan iyi yayıncıları dikkatlice gözlemlemelisin.

Benim de hesabım çok yeni ve sponsor bulma konusunda aynı durumdayım. Şu an 505 takipçim 14 abonem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir kitleye ulaştığınızda sponsor olacak firmaların dikkatini çekmeye başlarsınız. Sonrasında büyük çoğunlukta onlar size ulaşır ve sponsorluk teklifi getirirler. Twitch özelinde bu olay takipçiden çok izlenmeyle orantılı işliyor diyebilirim. Ortalama izleyicinizin yükselmesi lazım.

Twitch kanal linkiniz nedir? Belki yardımcı olabiliriz size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
twitch adresim hergün sık sık en az 4 saat yayınım vardır

Twitch kanal linkiniz nedir? Belki yardımcı olabiliriz size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gelir mi be bana da yardım :) Bir gün 5k izleyiciyi birbirimize hostlamamız dileğiyle :D

Yeni konular

Geri
Yukarı