Twitch Stream Canlı Yayın

_MoRTaL_

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir Dota 2 oyuncusuyum. Daha önceden hiç dota oynamadım. Moba türü olarak sadece Heroes of Newerth oynadım. En yüksek mmr'ım 1650 idi. Dota 2'ye başlayalı yaklaşık 3 ay oldu. Hala noob sayılırım ve öğrenmem gereken daha fazla şey olduğuna inanıyorum. Solo mmr'ım 3323, party mmr 3001. Twitch TV'de hergün düzenli olarak yayın yapan yeni bir streamer'ım. Siz de bana katılmak ve benle oyun oynayıp taktikler vermek ve eğlenmek isterseniz adresim Twitch . Dotadaki rolüm genelde offlane gitmek. Bristleback en sevdiğim hero. Son olarak dota dışındaki oyunları da oynayıp stream yapıyorum. Başka oyunlarla ilgilenen arkadaşlara g2a.com adlı siteden bahsetmek istiyorum. Bu site Polonya kökenli digital olarak key satan bir oyun firması ,aynı Steam gibi. G2A.COM Marketplace Bu sitenin adresi,benim ref linkimle beraber. Ref linksiz: g2a.com Sitenin g2a goldmine adında bir sistemi mevcut. Eğer kayıt olup arkadaşlarınz oyun alırsa size de belli bir miktar para geliyor. Çok büyük bir para değil ancak arkadaşınız arkadaşına kadar gidiyor bu sistem. Böylece katlanıp gidiyor ve bedavaya oyun çıkarmış oluyorsunuz. Kayıt için: G2A.COM Marketplace Lütfen paylaşmayı unutmayınız. Merak ettiğiniz sorular varsa her zaman beklemedeyim. Yayında görüşmek umuduyla herkese iyi oyunlar.
smile.png
Steam grubuma katılıp bana ulaşabilirsiniz.Steam Community :: Group :: _MaDMaNz_

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı