Twitch ''tarayıcınız şu anda desteklenmiyor'' hatası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gençler bu linkteki adımlardan 1 ve 2'yi yapın bende Chrome ve Opera'da Twitch oturum açabiliyorum.

Bende Firefox kullanıyordum aynı hatayı vermişti 2 gün sonra kendi kendine düzeldi sorun Twitch ile ilgili yüksek ihtimalle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
attığım dakikadan yani "second step" kısmında yaptıkları ile ben sorunumu çözdüm.
Aynı şekil sorunumu çözdü. Teşekkürler

attığım dakikadan yani "second step" kısmında yaptıkları ile ben sorunumu çözdüm.

Attığın saniyedeki çözümü uyguladım çözüldü teşekkürler. Arkadaşlar videoyu iyi izleyin donanım hızlandırmasını kapatırken üstündeki ayarın açık olmadığından emin olun çünkü Chrome'u kapatsanız bile tam kapatmadığı için tam uygulanamayabilir eklenti devre dışı bırakma vs.

Büyük ihtimal Twitch'in yeni reklam politikası yüzünden böyle sorunlar başladı sitede. Yani kendi içinde reklam veriyor artık ve orada linke gitmenizi sağlıyor ama eski çerez ayarları vs. kalınca bir hata olmuş olabilir.

gençler bu linkteki adımlardan 1 ve 2'yi yapın bende Chrome ve Opera'da Twitch oturum açabiliyorum.
Bir sürü şey denedim hatta bu videoyu 2 kere denemiştim olmamıştı. Şimdi bir umut tekrar denedim olmuş. Daha önce deneyipte olmayan arkadaşlar tekrar deneyebilirler.

Büyük ihtimalle reklamla ilgili bir şeydir dedim öyleymiş. Dün Opera'da reklamlara izin vere tıklayıp Full reklamla açtım. Sonra kapattım aynı ayarı sorunsuz izledim.

Arkadaşlar çözümü bende bu şekilde yaptım. Twitch verilerini sildim ardından reklam engelleyiciyi kapattım oldu. DNS değerlerimide değiştirdim. Sadece bu 2 adımı uyguladım. Çözüm başarılı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı