Twitch yayın için internet önerisi

epochN

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi. Şu an TürkNet kullanıyorum ve 50Mbps download 4MBps upload alıyorum. Ankara'da yaşıyorum. Sinyal İstanbul'dan geliyor. 3000BITRAte vermeme rağmen yayınlarda oynadığım oyunlarda 120 altından ping almıyorum. Hattım fiber değil VDSL. Değerlerim güzel fakat dediğim gibi sinyali İstanbul'dan aldığım için ping sorunu yaşıyorum. Uygun fiyatlı yayınlarda ping yapmayacak internet öneriniz var mıdır? Eksik bilgi yazdıysam sorun söyleyeyim. Herkese iyi akşamlar.

Cift internet cekip birbirine bağlama olayı var dı. Sanırım modem ile falan yapılıyor tam detaylı bilmiyorum. Bir araştırın derim.

Kablonet altyapınız var mı ?
Kablonet sitesine girdim fakat altyapı sorgulama göremedim.
Cift internet cekip birbirine bağlama olayı var dı. Sanırım modem ile falan yapılıyor tam detaylı bilmiyorum. Bir araştırın derim.
Nasıl yani. Tam anlamadım.
Ping başlı başına sorunken 4mbit upload daha büyük sorun diyebilirim.
Sinyali İstanbul'dan almamdan kaynaklı problem. Ankara içerisinde bir sağlayıcı olsa 4Mbps upload ile rahatlıkla yayın yapılabilir. Çoğu orta ve alt segment yayıncılar zaten 3Mbps ile yapıyor yada 4. Çok araştırdım emin olabilirsin.
Kablonet altyapınız var mı ?
Şuan baktım fakat mahalle ismim seçtiğim ilçede çıkmıyor. Muhtemelen altyapı yok.

Son düzenleme:
Kablonet sitesine girdim fakat altyapı sorgulama göremedim.

Nasıl yani. Tam anlamadım.

Sinyali İstanbul'dan almamdan kaynaklı problem. Ankara içerisinde bir sağlayıcı olsa 4Mbps upload ile rahatlıkla yayın yapılabilir. Çoğu orta ve alt segment yayıncılar zaten 3Mbps ile yapıyor yada 4. Çok araştırdım emin olabilirsin.

Şuan baktım fakat mahalle ismim seçtiğim ilçede çıkmıyor. Muhtemelen altyapı yok.
Türksat Uydunet | Kablonet Alt Yapı Sorgulama
Buradan sorgulayabilirsiniz.

Ben de tam bilmiyorum sanırım bir ara videoyun kanalında böyle bişilerden bahsetmişti. ama durumunuz var ise 2 internet bağlatın tabi yayın bilgisayarı ile oyun bilgisayarı ayrı ise daha rahat edersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı