Twitch Yayın Yapmak

ZŞenol

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, umuyorum konuyu doğru yere açmışımdır. Twitch yayını yapmak istiyorum. Sadece hobi amaçlı. Belki kısmet olursa kanalım büyür ise Şehit Aileleri, Kızılay gibi yardım kuruluşları için bağış hesabı açmayı düşünüyorum. Yani bağış yapanlar bana değil doğrudan bu derneklere yatıracaklar. Bu tarz konulardan çok anlamıyorum ama eğer bir bağış yapılacaksa bence bu ihtiyaç sahipleri için olmalı. Twitch yayını için upload hızımı 4megabite çıkarttım. Hafta sonu açılacak. Çok amatör olduğum için sizlerden öneri istiyorum arkadaşlar. Face cam kullanmayı da düşünüyorum daha samimi bir ortam olması için. Kaliteli bir video kamera ile çekim yapacak imkanım yok malesef. Web Cam almayı düşünüyorum. Araştırmam da Logitech c310'u beğendim ben. Sizce nasıldır yeterli midir? Daha başka neler yapmalıyım lütfen görüşlerinizi esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın yapmaya başlamadan önce mutlaka kamera karşısına geçip oynayacağın oyun 2 saat gibi bir süre oyna konuşarak. Daha sonra videoyu izle hatalarını kendin gör. Hemen acemi olarak canlı yayın yapmaya başlama.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı