Twitch yayıncılığı için tavsiye

Kanalını geliştirmenin başka bir yolu da diğer yayıncılarla uğraşmak. Bunu yaparak kanallarını büyüten çok yayıncı oldu veya kıçını başını açarak (kadın yayıncılar) ama bunları tavsiye etmem. :)
Evet bunun farkındayım ve bu çok iğrenç ve sinir bozucu bir şey. genelde 3 4 kişi izler beni max 15 20 izleyici gördüğüm oldu. Ve kimseye yalakalık yapmayı ya da sohbet olarak anlaşamadığım , kendi onurunu ve saygısını kaybetmiş insanlar, hırsızlar vs bildiğin yalakalık yaparak 1 ayda uçup gitmeleri çok sinirimi bozuyor ve ben kendim oynadığım ,sohbet ettiğim yada en basitinden herhangi bir konuda bilgi sahibi olmadan konuşmuyorum yada hemen hızlı bir şekilde öğrenmeye çalışırken sırf çok basit şeylerden tutmuş insanları görünce sanki kendimi boşa çabalayan bir ezik gibi hissediyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takipteyim hocam. Arkadaşların önerilerini dikkate alırsanız iyi yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. Başarılar dilerim.

Levo kanalıma host atmaya çalışmıştı. O geceden sonra kanalım düzene girmişti. Kitlenin çok olduğu kategorilerde yayın açmalısın. Dikkat çeken bir özelliğin varsa senin de girer. Ben hostsuz 100 izleyiciyi gördüm. Yayıncı arkadaşlarının olması ve onların chatine yazman çok önemli. Seni 100 kişi tanıyordur. Başkalarının kanalına gittiğinde seni daha çok kişi tanıyacak ama sakın reklam yapma. O zaman gelmezler.

Geri
Yukarı