Twitch yayındayken hangi oyunu oynamam gerekiyor?

keny0u

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce Twitch'de yayıncılığa başladım bu 2 hafta içinde iştirak oldum, genelde Valorant oynuyorum ama chatte bu aralar taş patlasın 2-3 kişi oluyor Max izlenme 10 bunun sebebi nedir? Yayını aksamları 20:00-00:00 arasında Online oluyorum. Bir öneriniz var mı ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce Twitch'de yayıncılığa başladım bu 2 hafta içinde iştirak oldum, genelde Valorant oynuyorum ama chatte bu aralar taş patlasın 2-3 kişi oluyor Max izlenme 10 bunun sebebi nedir? Yayını aksamları 20:00-00:00 arasında Online oluyorum. Bir öneriniz var mı ne yapmam gerekiyor?

GTA 5, CS:GO bu tarz daha popüler oyunları oynayın.

Arkadaşlar merhaba,

Hocam bence ilk sohbetle başlayın anı falan anlatın belki tutarsınız :D Zaten çoğu yayıncı sohbeti ve anılarıyla tuttu.

Twitch'te iyi yerlerde olan yayıncıların hepsi ya Twitch'in başından beri olanlar yada muhabbeti/kişiliği ile sevilmiş insanlar. Valorant oynayarak büyümek çok zor çünkü kimse gelip senin nasıl oynadığına bakmaz gider Wtcn'nın, Legoo'nun oyununa bakar.
Yapabileceğin en ilgi çekici şey daha önce olmayandır. Twitch'de daha önce yapılmamış bir şey bul.

Hocam ekip kurun o ekiple sürekli Among Us, GTA 5, Fall Guys girersiniz oynarsınız kaliteli kamera iyi yayın ve yayıncı ruhunu verirseniz izlenirsiniz. Ayrıca tanıdığım bir yayıncı var 3.senesine girecek ama hala 10,20 izleniyor maalesef düzenli yayın yapmasına rağmen :/

Arkadaşlar merhaba,

Dostum kolay kolay izlenme alamıyorsun öyle bir şeyin olur Instagram'a düşersin insanlar merak edip bakarlar reklam verebilirsin ya da e-sporcu olman gerek çoğu yayıncının geçmişi e-spor ya da Instagram platformunda tutmaları.

Tanıdığımız ünlü yyayıncıların hiçbiri öyle evde oturup yayın açayım diyip başlamadı. Hepsi ilk yayını açtıpında zaten tanınıyordu. Kimisi esporcu, kimisi youtuber, kimisi esporcunun yancısı. Çok az sayıda vardır oturup önce 5 kişiyle izlenip sonra binlere çıkan. Yapman gereken şey hangi oyun değil, kendini bi şekilde pazarlaman reklam yapman.

Aynen öyle arkadaşlar dedikleriniz çok doğru. Önceden (2012-2013) senesinde YouTube'a video çekip atıyordum bu sayede Instagram'ım 35k takipcisi var ufak bir kitlem var eskiden olan, yayın kesitlerimin güzel olanlarını YouTube'a atıyorum. Büyük yayıncılara mail atıyorum ama geri dönüş yok ne yapacağız?

Aynen öyle arkadaşlar dedikleriniz çok doğru. Önceden (2012-2013) senesinde YouTube'a video çekip atıyordum bu sayede Instagram'ım 35k takipcisi var ufak bir kitlem var eskiden olan, yayın kesitlerimin güzel olanlarını YouTube'a atıyorum. Büyük yayıncılara mail atıyorum ama geri dönüş yok ne yapacağız?

O yayıncılara birazcık para ver ki geri dönüş olsun. Para vermeden seni tanıtmazlar.

2 - 3 En fazla 10 mu? Bence şükretmelisiniz. Haftalarca yayın yapıp izlenmeyenler de vardır elbet. Valorant'a devam edin, ilginç başlıklar atın Master'a kasma vs. gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı