Twitch yayınına başlamak için OBS ayarları

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom ile uzun uğraş ve kavgalar sonucunda ADSL altyapısından VDSL altyapısına geçiş sağladım. Twitch yayınlarına başlamayı düşünüyorum. Fakat Twitch arayüzü ve OBS ayarları hakkında pek bir bilgiye sahip değilim. Forumdan bir arkadaşla tanıştım o yardımcı olacaktı fakat zamanlarımız pek uyuşmuyor muhtemelen, o yüzden pek yardımcı olamadı. Bu arada şu an da upload seviyem 3 civarlarında fakat yetersiz görürsem eğer 4 civarlarına çıkartacağım. İşlemci i7 8700.

Youtube'da yeteri kadar kaynak var. Ayrıca Google üzerinden aratarak da fazlasıyla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Youtube'da yeteri kadar kaynak var. Ayrıca Google üzerinden aratarak da fazlasıyla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Youtube'dan baktım fakat her şeyi detaylıca veren bir kaynak göremedim. Ben ana şeyleri değil tüm detaylarıyla öğrenmek istiyorum. Genellikle hep ana şeyler üzerinden gidilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı