Twitch yayınında drop girmesi

FLyiNN

Hectopat
Normalde düzenli sayılabilecek bir şekilde YouTube'da canlı yayınlar yapıyorum. Ve hiçbir drop problemi yaşamıyorum. Bugün Twitch platformunda da aynı ayarlar ile (1080p, 60FPS, 6000 bitrate) yayın yapmayı denedim. Fakat durmaksızın drop oluyor. Upload hızım sabit 10 megabit ve dediğim gibi aynı ayarlarda YouTube'da yayın açınca hiçbir problem yaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Normalde düzenli sayılabilecek bir şekilde YouTube'da canlı yayınlar yapıyorum. Ve hiçbir drop problemi yaşamıyorum. Bugün Twitch platformunda da aynı ayarlar ile (1080p, 60FPS, 6000 bitrate) yayın yapmayı denedim. Fakat durmaksızın drop oluyor. Upload hızım sabit 10 megabit ve dediğim gibi aynı ayarlarda YouTube'da yayın açınca hiçbir problem yaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Twitch'in Türkiye'de sunucusu yok. O yüzden drop yiyorsun ve bunu sadece sen değil PqueeN, elraen vb. yayıncılarda.
Yaşıyor.

Devam edebiliyorlar derken, Biraz daha açar mısınız?
benim kadar drop yaşasalar yayın açamazlar. Çünkü sürekli olarak yayın kasıyor olur. Fakat ben onların yayınına girdiğimde çok nadiren drop oluyor ve yayın açmaya devam edebiliyorlar.
Sistemini yazar mısın?
1060 6gb, i7 8. nesil, 16 gb ram. Ama YouTube 'da yayın açarken sorun olmadığı için sistemimle alakalı olduğunu düşünmüyorum

benim kadar drop yaşasalar yayın açamazlar. Çünkü sürekli olarak yayın kasıyor olur. Fakat ben onların yayınına girdiğimde çok nadiren drop oluyor ve yayın açmaya devam edebiliyorlar.

1060 6gb, i7 8. nesil, 16 gb ram. Ama YouTube 'da yayın açarken sorun olmadığı için sistemimle alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Hocam belki onlar büyük yayıncı olduğu için Twitch onlara öncelik sağlıyor olabilir. Bir de hangi programdan yayın açıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı