Twitch yayınından klip alırken bir hata oluştu uyarısı

ScorPain97

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, Twitch'te kendi yayınımdan bir klip almak istediğimde her seferinde aynı hatayla karşılaşıyorum. Fotoğrafta gördüğünüz gibi sinir bozucu bir uyarı çıkıyor, yüz bin kez denedim, farklı yayınları denedim ama olmuyor. Artık çıldırmak üzereyim lütfen sebebini anlayan varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinirim :D

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24,6 KB · Görüntüleme: 170
Hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girip deneyin. Yayıncı Paneli'nden "klipleri etkinleştir" seçeneği açık değil mi?
Cevap için teşekkür ederim. "klipleri etkinleştir" seçeneği açık durumda, o zaman çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyeceğim.
Çıkış yapıp tekrar girdim ancak sorun hala devam ediyor.

"Sadece takipçiler" ya da "Sadece aboneler" seçeneği de kapalı mı?
Bazen Twitch'te anlık da sorun oluyor, sorun bir günden fazla mı devam ediyor?

Son düzenleme:
"Sadece takipçiler" ya da "Sadece aboneler" seçeneği de kapalı mı?
Bazen Twitch'te anlık da sorun oluyor, sorun bir günden fazla mı devam ediyor?
Dediğiniz özelliklerin hepsini kontrol ettim oralarda bir sorun yok. Son bir haftadır bu sorunu yaşıyorum daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Acaba bir tür ceza falan mı aldım ama haberim yok. :D

Hocam sizin yayınınıza geldiğimde, yayın geçmişi sadece abonelere açık görüntüleyemiyorum. Yani tekrarları sadece aboneler izleyebiliyor o yüzden ben klip alamadım. Yayın videolarını sadece abone modunda mı tutuyorsunuz?

Hocam sizin yayınınıza geldiğimde, yayın geçmişi sadece abonelere açık görüntüleyemiyorum. Yani tekrarları sadece aboneler izleyebiliyor o yüzden ben klip alamadım. Yayın videolarını sadece abone modunda mı tutuyorsunuz?
Şimdi düzelttim galiba ayarları kurcalarken açmış olabilirim. Başkaları klip alabiliyordu yayınımdan ama ben hala klip alamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı