Twitch yayınları için öneriler

Rennpac

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 15-20 gündür Twitch'de yayın yapıyorum ve Valorant adlı oyunla başladım yayınlarıma, samimi bol gırgırlı ama cıvık olmayan yayınlar yapıyorum, açık konuşmak gerekirse şu an ya maymunluk yapıp yükseliyor insanlar ya da kız olmak gerekiyor gibi bir şey. 15-20 günde 140 takipciye ulaştım ve 8-9 10 bazen 15 kişi izliyor aynı anda. Oyun dışında belli bir dublaj yeteneğim var biraz eğleniyor sanırım insanlar bu devreye girince. Tavsiyeleriniz nelerdir? Twitchdeki ismim ile buradaki ismim aynı bakıp görerek tavsiyeler verebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum tavsiye verecek dostlara.

Güzel ve eğlenceli yeri geldiğinde ise goygoylu ekip lazım bana göre. Şu ana kadar bayağı bir süre Twitch izliyorum ve ekip yayınlari daha fazla izleniyor. Ayritten büyümen için tavsiye olarak izlenen yayıncılara bağış göndermek ve kendini tanıtmak ya da onların yayına konuk olmak. Dublaj yeteneğin varsa yayınlarda mutlaka kullan seyirciler farklı yayın olduğu için mutlaka yayında kalma süresi artar. Dublajl konuşarak oyunda troll, videoları dublaj yaparak izlemek vs iyi olabilir. Bunlar bana göre tavsiyler inşallah başarılı olursunuz.

Güzel ve eğlenceli yeri geldiğinde ise goygoylu ekip lazım bana göre. Şu ana kadar bayağı bir süre Twitch izliyorum ve ekip yayınlari daha fazla izleniyor. Ayritten büyümen için tavsiye olarak izlenen yayıncılara bağış göndermek ve kendini tanıtmak ya da onların yayına konuk olmak. Dublaj yeteneğin varsa yayınlarda mutlaka kullan seyirciler farklı yayın olduğu için mutlaka yayında kalma süresi artar. Dublajl konuşarak oyunda troll, videoları dublaj yaparak izlemek vs iyi olabilir. Bunlar bana göre tavsiyler inşallah başarılı olursunuz.

Çok teşekkür ederim hocam umarım bu yolda ilerlemeye çabalıyorum ve dediğiniz gibi oyunlarda vesaire dublajlı konuşuyorum etkisi oluyor belli bir derecede.

Yeni konular

Geri
Yukarı