Twitch yayınlarına başlamak için yeni hesap mı açılmalı?

polat.cbk

Hectopat
Yer
Bodrum
2015'den bu yana aynı hesabı kullanıyorum. Şimdiye kadar yayın izlemekten başka bir şey yapmadım. Hobi amaçlı belki tutar veyahut birkaç kişi gelir muhabbet ederiz diye yayınlar açmayı düşünüyorum düzenli olarak. Sizce Yeni hesap mı açmalıyım yoksa eski hesabımdan devam mı etmeliyim? Twitch algoritması nasıl işliyor hiç bilmiyorum. Youtube'de veyahut İnstagram'da yeni hesap açılıp düzenli paylaşım yapmaya başlayınca algoritma seni herkesin önüne çıkarmaya başlıyor mesela (Keşfet vs ana sayfa). Twitch'de bu durum nasıl işliyor bileniniz var mı?

Bu arada Yayınlara main hesabımdan başlayacaksam kullanıcı adımı falan ismimi değiştireceğim bilginize, bu da algoritmayı etkileyebilir.

2015'ten bu yana aynı hesabı kullanıyorum. Şimdiye kadar yayın izlemekten başka bir şey yapmadım. Hobi amaçlı belki tutar veyahut birkaç kişi gelir muhabbet ederiz diye yayınlar açmayı düşünüyorum düzenli olarak. Sizce yeni hesap mı açmalıyım yoksa eski hesabımdan devam mı etmeliyim? Twitch algoritması nasıl işliyor hiç bilmiyorum. YouTube'da veyahut Instagram'da yeni hesap açılıp düzenli paylaşım yapmaya başlayınca algoritma seni herkesin önüne çıkarmaya başlıyor mesela (keşfet vs ana sayfa). Twitch'de bu durum nasıl işliyor bileniniz var mı?

Bu arada yayınlara main hesabımdan başlayacaksam kullanıcı adımı falan ismimi değiştireceğim bilginize, bu da algoritmayı etkileyebilir.

Hocam Twitch de mantık bildiğim kadarı ile yeni çıkmış oyunları oynayıp ilk test edenlerden birisi olmanız lazım ki adınız çıksın bilinin. Sizin yayın açtığınızı gören insanlar; bak kesin yeni oyun çıktı bu da yeni oyunu deniyor gibisinden şeyler söylemesi lazım bu sizi bayağı önplan da gösterir ya da oynadığınız oyunda çok iyiseniz hardcore oynuyorsanız rakınız çok yüksek ise Valorant gibi örnek vereyim o şekilde yayın açabilirsiniz line uplar vs gösterip Game sensinizin iyi olduğunu ispatlıyarak kalıcı bir oyun öğrenmek isteyen kitleye sahip olabilirsiniz. :)

Hocam Twitch de mantık bildiğim kadarı ile yeni çıkmış oyunları oynayıp ilk test edenlerden birisi olmanız lazım ki adınız çıksın bilinin. Sizin yayın açtığınızı gören insanlar; bak kesin yeni oyun çıktı bu da yeni oyunu deniyor gibisinden şeyler söylemesi lazım bu sizi bayağı önplan da gösterir ya da oynadığınız oyunda çok iyiseniz hardcore oynuyorsanız rakınız çok yüksek ise Valorant gibi örnek vereyim o şekilde yayın açabilirsiniz line uplar vs gösterip Game sensinizin iyi olduğunu ispatlıyarak kalıcı bir oyun öğrenmek isteyen kitleye sahip olabilirsiniz. :)
Bunları biliyorum ama ben önerilme olarak sormuştum. Yeni hesapları daha mı çok öneriyor Twitch diye.

Geri
Yukarı