Twitch'de 0 takipçili birisine abone olmuş gözüküyorum

xopeSs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kanalda birkaç yayın var 1-2 saatlik fakat kanalda çok az takipçi var ve izleyicisi yok ve ben o kanala abone olmuşum. 10 gün sonra fark ettim (ben olmadım bu arada hediye abonelikte değil.) Fakat hiçbir şekilde para eksikliği vs. olmadı. Bu nasıl mümkün oluyor?
Bu arada Twitch'e uzun zamandır girmiyorum.

1688598182124.png

1688598404478.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen hesabınız çalındı ve kara para aklamak için kullanılıyor.

Sizin hesabınızdan başkasının çalıntı kredi kartı ile Twitch kanalına abone olunuyor olabilir.

Muhtemelen hesabınız çalındı ve kara para aklamak için kullanılıyor.

Sizin hesabınızdan başkasının çalıntı kredi kartı ile Twitch kanalına abone olunuyor olabilir.
"Kara para" ne demek biliyor musunuz? Bilmediğiniz konularda konuşmayın.

Ayrıca prime ile abone olmuşsunuz. Amazon chat ile görüşün. Konuyu anlatın. Abonelik iptal olur size abonelik hakkı verilir.

Ama sizin Amazon hesabınız yok ve bu durum gerçekleşmişse hesabınız bot olmuştur. Şifreyi vs değiştirin, Amazon bağlantısını kaldırın. Yapabilirseniz 2 aşamalı güvenlik ekleyin.

Ayrıca Prime ile abone olmuşsunuz. Amazon chat ile görüşün. Konuyu anlatın. Abonelik iptal olur size abonelik hakkı verilir.

Ama sizin Amazon hesabınız yok ve bu durum gerçekleşmişse hesabınız bot olmuştur. Şifreyi vs değiştirin, Amazon bağlantısını kaldırın. Yapabilirseniz 2 aşamalı güvenlik ekleyin.

Yav Allah aşkına kara para neymiş ve neden fikir yürütemiyor insanlar illa akademik bilgi sahibi olmadan bir şuraya gelde bilgeliğinle ışığını saçıver sana zahmet.

"Kara para" yasadışı yollarla elde edilen paradır ve çalıntı kredi kartları da kara para olarak sayılır, çünkü yasadışıdır.

"Bir delil ile 40 alimi yendim. 40 delil ile bir cahili yenemedim"
Siz bana bir delil göstermediniz fakat ben size bir delil gösterebilirim, buyrun?
1688628687045.png

Kusura bakmayın fakat foruma yeni gelmiş olduğunuz katılım tarihinize bakmadan da aşağı yukarı belli oluyor. Technopat Sosyal, YouTube ya da Instagram yorumları gibi bir yer değildir.

@xua0 Burada kendinizi kanıtlama ihtiyacı duymayın, burada aklımıza takılan soruları sorarız/sorulara cevap veririz, bilmediklerimizi öğreniriz ve bilmeyenlere öğretiriz. Eğer bir bilginiz varsa bunun doğrusunu paylaşın, öbür türlü bu yazdığınız toksikce bir yazı.

Son düzenleme:
Siz bana bir delil göstermediniz fakat ben size bir delil gösterebilirim, buyrun?
Eki Görüntüle 1849912

Kusura bakmayın fakat foruma yeni gelmiş olduğunuz katılım tarihinize bakmadan da aşağı yukarı belli oluyor. Technopat Sosyal, YouTube ya da Instagram yorumları gibi bir yer değildir.

@xua0 Burada kendinizi kanıtlama ihtiyacı duymayın, burada aklımıza takılan soruları sorarız/sorulara cevap veririz, bilmediklerimizi öğreniriz ve bilmeyenlere öğretiriz. Eğer bir bilginiz varsa bunun doğrusunu paylaşın, öbür türlü bu yazdığınız toksikce bir yazı.
Dostum 50 100 500 1000 dolar gibi basit paraları bana kara para aklama diye önüme serme. Milyonlarca dolarlık olaylar oluyor bu dünyada ve sen ikisini de eşit tutamazsın. Sanki yasadışı bir terör örgütü adamın hesabından birisinde abone olmuş gibi yorum yapıyorsun. Yeni olduğumu da nereden çıkardınız ? :) Sizin yaşınız kadar benim tecrübem var. Hayatında başarılar diliyorum.

Dostum 50 100 500 1000 dolar gibi basit paraları bana kara para aklama diye önüme serme. Milyonlarca dolarlık olaylar oluyor bu dünyada ve sen ikisini de eşit tutamazsın. Sanki yasadışı bir terör örgütü adamın hesabından birisinde abone olmuş gibi yorum yapıyorsun. Yeni olduğumu da nereden çıkardınız ? :) Sizin yaşınız kadar benim tecrübem var. Hayatında başarılar diliyorum.
Kara para olması için öncelikle paranızın olması lazım. Bu para uyuşturucu olur, silah ticareti olur. Başka birisinin kredi kartı değildir. Başka birisinin kredi kartını kullanmak dolandırıcılıktır. İkisi arasındaki farkı anlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı