Twitch'den neden ban yedim?

Klaxxon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10 dakika önce mail adresime Twitch'den mail geldi. Hesabım süresiz askıya alınmış. Sebep olarak dolandırıcılık yazıyor ama Elraenn'in yayınlarını izleyip çıkıyorum, Elraenn'de zaten hem abone modunda. Cheate bir şey yazmıyorum yani anlayacağınız. Dolandırıcılık derken neden bahsediyor? Üstüne üstlük itiraz da edemiyorum süresiz olduğu için. Nasıl düzeltirim durumu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210622-000744_Gmail.jpg
    Screenshot_20210622-000744_Gmail.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 277
Son düzenleyen: Moderatör:
Boşa banlanmasın yapmışsındır bir şeyler ve kaldıramazsın.
Vallahi yapmadım :). Arkadaş ücretsiz 1 aylık bir tane kanala prime abonesi olmuştu benim hesaptan. Acaba o yüzden o kanala fazla ücretsiz abonelik yapıldıysa banlanmış olabilir mi?
Bu arada itirazımı gönderdim gönderebiliyormuşum onu da eklemiş olayım
Arkadaşlar 10 dakika önce mail adresime Twitch'den mail geldi. Hesabım süresiz askıya alınmış. Sebep olarak dolandırıcılık yazıyor ama Elraenn'in yayınlarını izleyip çıkıyorum, Elraenn'de zaten hem abone modunda. Cheate bir şey yazmıyorum yani anlayacağınız. Dolandırıcılık derken neden bahsediyor? Üstüne üstlük itiraz da edemiyorum süresiz olduğu için. Nasıl düzeltirim durumu?

Vallahi yapmadım :). Arkadaş ücretsiz 1 aylık bir tane kanala Prime abonesi olmuştu benim hesaptan. Acaba o yüzden o kanala fazla ücretsiz abonelik yapıldıysa banlanmış olabilir mi?
Bu arada itirazımı gönderdim gönderebiliyormuşum onu da eklemiş olayım.

Sebep o olabilir ama sizin detayları destekten öğrenmeniz gerekli buradan size başka kimse yardımcı olamaz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı