Omegle ban yedim

Frisk

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, normalde Omegle'ye pek girmem fakat geçenlerde Chrome'dan girdiğimde hiç yapmadığım bir şey için ban yemişim(üstelik ban yeme sebebim olan görsel son derece mide bulandırıcıydı bu durum endişemi arttırdı açıkçası) daha sonra Opera'dan girdiğimde girebiliyordum fakat bugün oradan da farklı bir sebeple ban yemişim. Derdim omegle değil girmesem de olur fakat bu nasıl olabiliyor, yakın zamanda bilgisayar IP'mi değiştirmek zorunda kaldım ayrıca DNS'imi de AdGuard ile değiştirmiştim fakat bunların problem olacağını sanmıyorum ayrıca modeme 2 kere reset attım gene bir şey değişmedi bilgisayarımda virüs varmış gibi de durmuyor fakat korktuğum nokta gerçekten bir şey var ve IP'im milletin elinde mi dolaşıyor yoksa sadece Omegle'nin bir problemi mi açıkçası durum korkutmaya başladı. Son olarak Firefox'tan da girebiliyorum ve VPN'le de girebiliyorum.

Özellikle IP değiştirme diye bir şey yok modem resetlediğinizde IP değişir zaten. Bir kişinin kullandığı IP adresi 2. kişiye atanamaz. Bu yüzden yavaş yavaş IPv6 adreslerine geçiş yapılıyor.

Sağ olun hocam omegle diye bir site vardı bir zamanlar onu aklıma getirdiniz. Bu hafta sonu biraz eğlenmek için şirket laptobunu alıp eve götüreyim azıcık dalga geçeyim milletle. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı