Twitch'te chati oyunun içinden görme

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Twitch yayınları yaparken chati görmek için 2. bir monitör gerektiğini biliyorum fakat bilgisayarımın alanı dar olduğu için mümkün değil. Bunun için bir program var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch yayınları yaparken chati görmek için 2. bir monitör gerektiğini biliyorum fakat bilgisayarımın alanı dar olduğu için mümkün değil. Bunun için bir program var mıdır?
Ne yazık ki hayır ama telefon kullanarak veya oyunu pencereli moda alarak chat bir yana oyun bir yanda şeklinde kullanılabilir.

Makalede bazı yöntemler önermişler. Göz atmanızı öneririm.
Mesela Restream sohbet yazılımının her zaman üstte göster gibi bir özelliği var.
Uygulamaları denemediğim için işe yaradıklarını bilmiyorum. Denedikten sonra geri dönüş yapar mısın?

Son düzenleme:
Makalede bazı yöntemler önermişler. Göz atmanızı öneririm.
Mesela Restream sohbet yazılımının her zaman üstte göster gibi bir özelliği var.
Uygulamaları denemediğim için işe yaradıklarını bilmiyorum. Denedikten sonra geri dönüş yapar mısın?

Teşekkürler deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı