Twitch'te CS:GO yayını nasıl açılır?

Trusted mode arkadaşın dediği gibi aman aman fark olmuyor, ama %20 falan artıyor. Ve Silver 1'de oynayıp bunu söylemen trajikomik :D

Hocam kimisine hile çok gelir, kimisine gelmez. Bu rank değil de şans işi. Ben MGE'yim, her yoldaş maçımda hile geliyor neredeyse. Oyuna her girişimde raporladığın oyuncu ban yedi diyor.

PC bozulduğu için rankım yok oldu. Ayrıca yarım saattir savunduğum şeyi arkadaş söyleyince savunman daha trajikomik.
5 ayda 2 kere hile gelmesinin imkanı yok dostum. Oyunu ilk çıktığında 5 ayda 2 kere hile geliyordu zaten.
5 ayda 2 maç atıyorsanız benim sorunum değil bana hile geliyor.

Son düzenleme:
Hocam ben mi açılmıyor diye hatırlıyorum? Açmak için Elgato gibi yansıtıcı bir bilgisayar lazım bildiğim kadarıyla çünkü CS:GO'ya güven faktörünü geliştirmek için arkadaki CS:GO ile etkileşime geçen uygalamaları reddediyor.

Ve hocam rekabetçi girerseniz hile gelmeme olasılığı yok.
Elgato falan bilmiyorum fakat eğer dediğin gibi bir seçenek varsa bile şuan bu yöntemle yayın yapıyor çoğu insan. Ayrıca 5000 saat CS:GO oynamışlığım var fakat bana gelen hile sayısı neredeyse yok denecek kadar az. Tabii ki güvensiz modda hile gelme olasığı daha fazla ama kesinlikle gelir diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı