Twitch'te CS:GO yayını nasıl açılır?

Güvensiz modu açıp FACEIT girebilirsin (hile istemiyorsan). OBS'de ise pencere yakalayacaksın ve ardından yayın aç kısmına tıklayacaksın. Ayarlardan ise yayın kodunu girmen lazım. Fast encoder seç ve 3000 bitrate ver. Eğer PC kötü ise veryfast yapabilirsin.

Hocam ben mi açılmıyor diye hatırlıyorum? Açmak için Elgato gibi yansıtıcı bir bilgisayar lazım bildiğim kadarıyla çünkü CS:GO'ya güven faktörünü geliştirmek için arkadaki CS:GO ile etkileşime geçen uygalamaları reddediyor.

Ve hocam rekabetçi girerseniz hile gelmeme olasılığı yok.
Doğru söylüyor. OBS, CS:GO'yu yakalayamıyor. 3. Part yazılım olduğu için. Elgato gibi kartlarla yakalayabilirsiniz.

Hocam doğru söylüyorsun ama arkadaş rekabetçi girecekse güven faktörü çok düşüyor. FACEIT girecekse hiçbir sorun yok.

MM girmek her türlü saçmalık hocam. Güvenli mod açık olsa bile bir işe yaramıyor. Her türlü hile gelir. Ama FACEIT girebilir. Hile bayağı az ve güvenli mod gerektirmiyor.

Trusted modu kapayabilir, hile gelmeme olasılığı 0 değil. Ben 4 ay kullandım ve 1 kez hile geldi.
Bana normalde hile geliyor dostum, rankım MG ve hilesiz oynadığım max 8 oyun üzerinden 5. Güven faktörün düşmüşken hile gelmeme olasılığı yok, ya rankınız çok yüksek ya da oyunu bilmiyorsunuz.
MM girmek her türlü saçmalık hocam. Güvenli mod açık olsa bile bir işe yaramıyor. Her türlü hile gelir. Ama FACEIT girebilir. Hile bayağı az ve güvenli mod gerektirmiyor.
Evet, MM'in leş 64tick sunucularını bırakın, ara sıra arkadaşlarla zevkine 5 kişi trole giriyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı