Twitch'te gelişmek için ne yapılmalı?

Vaktiniz oluyor ise yayından kesitleri falan ( iyi oynadığınız veya eğlenceli anları ) bir YouTube kanalı açarak paylaşın oradan da bir kitle kazanabilirsiniz. Tekene Kafalar diye bir kanal var severek izlerim, bir kaç yıl YouTube videolar attı son zamanlar da Twitch geçti. Neredeyse ilk yayınından beri 1000 izleyici ve üstü izleniyor kendisini önceden YouTube'da tanıttığı için.

Rahat yükselirsiniz link atar mısınız ben de izlemek istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birazdan yayın açacağım. Technopattan olduğunuzu söylerseniz discordumda yetki de alabilirsiniz. Çok memnun oldum gelmek istemenize.
En iyisini yapıyorsunuz.
5 MB upload kötü değil başlangıç için gayet yeterli.
Ben 3500-4000 bitrate ile 1 saat 16 dakika 720P50FPS Red Dead Redemption 2 test yayını yapmıştım ve hiçbir sorun çıkmadı.
Bir problemim var tam ekran yapamıyorum. Onu nasıl çözeceğim acaba? Black bar oluyor sürekli.
Vaktiniz oluyor ise yayından kesitleri falan ( iyi oynadığınız veya eğlenceli anları ) bir YouTube kanalı açarak paylaşın oradan da bir kitle kazanabilirsiniz. Tekene Kafalar diye bir kanal var severek izlerim, bir kaç yıl YouTube videolar attı son zamanlar da Twitch geçti. Neredeyse ilk yayınından beri 1000 izleyici ve üstü izleniyor kendisini önceden YouTube'da tanıttığı için.
Yayın yapa yapa özel anlar çıkacaktır ona göre dediğiniz gibi paylaşmaya başlayacağım çok teşekkür ederim.

Bu işlerin en büyük olayı reklamdır. Kitleye ulaşmak için çok önemli bir faktör. Sonrası sizin içeriğiniz'e bağlı olarak gelişiyor.

Bu işlerin en büyük olayı reklamdır.
Haklısınız ama 3-5 kod dağıtıpta onların peşinde duracak geçici insanlar istemiyorum. Az olsun öz olsun yavaş olsun güzel olsun. Reklam için de düşünüyorum sayfalara vs. vermeyi ama şimdilik bi sistemi oturtayım öyle alırım diyorum.

Geri
Yukarı