Twitch'te gelişmek için ne yapılmalı?

Bertyy

Femtopat
Daha fazla  
Ben Twitch'de yayın açıyorum genellikle League of Legends oynuyorum fakat yazdan beri çogunlukla yayın açmama ragmen izlenmiyor. Ne yayınları açmam lazım nasıl oyunlar oynamam lazım tavsiye verir misiniz kitle kazanmam için?

Ben Twitch'de yayın açıyorum genellikle League of Legends oynuyorum fakat yazdan beri çogunlukla yayın açmama ragmen izlenmiyor. Ne yayınları açmam lazım nasıl oyunlar oynamam lazım tavsiye verir misiniz kitle kazanmam için?

Şu an popüler olan oyunları oynayabilirsin. Her zaman güncelde kal, tek bir oyun üzerinden gitme derim.

Twitch'de yükselmek için ya çok çok iyi oyuncu olacaksınız ya da eğlenceli muhabbet dönen bir arkadaş ortamı ile oynuyacaksınız.

Bunlar dışında hızlıca gelişmek pek mümkün değil.

Twitch'de yükselmek için ya çok çok iyi oyuncu olacaksınız ya da eğlenceli muhabbet dönen bir arkadaş ortamı ile oynuyacaksınız.

Bunlar dışında hızlıca gelişmek pek mümkün değil.
Ya da kız olup bir yerlerinizi açacaksınız.

Şu an güncelde gördügün kadarıyla Valorant falan izleniyor Valorant yayını açma düşüncesi nasıl olur iyi mi oynamam lazım illa.

Şu an güncelde gördügün kadarıyla Valorant falan izleniyor Valorant yayını açma düşüncesi nasıl olur iyi mi oynamam lazım illa.
Valorant oyunculuk istiyor biraz. Bir ekip toplayabilirsen ekiple oynayabileceğin basit ama eğlenceli oyunlar oynayabilirsin. Mesela Elraaen bu şekilde küçük oyunlarla çok izleniyor çünkü sohbeti çok sarıyor.

Valorant oyunculuk istiyor biraz. Bir ekip toplayabilirsen ekiple oynayabileceğin basit ama eğlenceli oyunlar oynayabilirsin. Mesela elraaen bu şekilde küçük oyunlarla çok izleniyor çünkü sohbeti çok sarıyor.

Elrean abinin ekip gibi bir ekip bulamayabilirim ama sohbeti eglenceli bir ekiple küçük oyunlar oynayabilirim ama öyle oldugundada baskalarında çaldıgımı hissediyorum.

Elrean abinin ekip gibi bir ekip bulamayabilirim ama sohbeti eglenceli bir ekiple küçük oyunlar oynayabilirim ama öyle oldugundada baskalarında çaldıgımı hissediyorum.
İnsanları en çok eğlendiren içerik bunlar, yayın kesitlerini güzel bir şekilde derleyip Youtube'ye de atarsan, bence bir kaç ayda 1000, 10.000 gibi abonelere ulaşırsın diye düşünüyorum. Açıkçası bu konuyla ilgili çok bir bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişi böyle takipçi kazanıyor.

İnsanları en çok eğlendiren içerik bunlar, yayın kesitlerini güzel bir şekilde derleyip YouTube'a de atarsan, bence birkaç ayda 1000, 10.000 gibi abonelere ulaşırsın diye düşünüyorum. Açıkçası bu konuyla ilgili çok bir bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişi böyle takipçi kazanıyor.

Önerebileceğiniz arkadaslarla oynaması zevkli eğlenceli oyunlar var mı?

Geri
Yukarı