Twitch'te kendimi nasıl geliştirebilirim?

Enesleise

Hectopat
Yer
Erzincan Refahiye <3
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi kanalım ise bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten bu işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Başlıkta gördüğünüz gibi kanalım ise bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten bu işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Full oyun oyna chate felan bak zamanla geliyolar. Okuldan geldikten 1 saat sonra geceye kadar gta 5 oynadım 1 kişiydik chat 100 kisi oldu muhabbet akıyo baya.

YouTube kanalı aç. Oynadığın oyunları orada paylaş. Bana sorarsan Samed Güngör gibi 3-5 ayrı kanal aç. Mesela birisinde sadece oyun videolarını, diğerinde işte video izliyorsan onları, diğer kanalda farklı tek videoluk oyunları falan yayınlarsın. Son kalan kanalı ise Short video olarak yaparsın. Sadece Twitch içinde takılma, diğer platformlarda da reklamını yapmaya çalış.

Full oyun oyna chate falan bak zamanla geliyorlar. Okuldan geldikten 1 saat sonra geceye kadar GTA 5 oynadım 1 kişiydik chat 100 kisi oldu muhabbet akıyor bayağı.

Hocam 3-4 saat yayın yaptım fakat 1 kişi bile gelmedi ve bu canımı sıkmaya başladı ve üzüldüm Valorant oynadım Gwent oynadım PUBG oynadım Wolfteam vs kimse gelmedi büyük yayıncılar da offlinedı.

Hadi bakalım bu sefer gelecek mi :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı